Portal_background_image

همراهي خانواده‌هاي داغدار از كرونا جلوه‌هاي ايثار است

امام جمعه اراک و استاندار مرکزی با صدور پیامی ضمن قدردانی از همکاری خانواده‌های داغ دیده از کرونا افزوده‌اند: همدلی و همراهی خانواده‌هایی که در جریان شیوع این بیماری داغدار شده و عزیزانی را از دست دادند، جلوه‌هایی از ایثار و گذشت است.

در این پیام آمده‌است: ملت بزرگ و جوانان غیور و روحانیت فداکار ما در عصر حاضر امتحانات بزرگی را پشت سر گذاشتند و موفق و سربلند بیرون آمده‌اند.

در این پیام ادامه داده شده‌ است: در ماه‌های اخیر ابتلای به ویروس کرونا میدان جدیدی از فداکاری و خدمتگزاری و مجاهدت را برای ملت ما و جامعه بشری رقم زد.
در این پیام خاطرنشان شده‌ است: استان مرکزی به عنوان دومین استان درگیر با این بیماری در کشور تلاش‌های قابل تقدیری را از سوی کادر بهداشت و درمان، مسوولان و به‌ ویژه عموم مردم برای کنترل و غلبه بر این بیماری شاهد بود و در سایه تلاش‌های انجام شده و ازخودگذشتگی اقشار مردم در عرصه‌های گوناگون این استان توانست در کنترل این بیماری به دستاوردهای مطلوبی دست یابد.

در این پیام افزوده شده‌ است: بی شک در این میان همدلی و همراهی خانواده‌هایی که در جریان شیوع این بیماری داغدار شده و عزیزانی را از دست دادند نیز جلوه هایی از ایثار و گذشت است.

در این پیام عنوان ‌شده‌ است: به سوگ نشستن در کنج تنهایی و تدفین غریبانه عزیزان از دست رفته بدون همراهی شانه‌هایی برای تقسیم کردن این رنج بزرگ در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا، تحمل غم سنگین از دست دادن عزیزان را سخت‌تر و بار بر دوش خانواده‌های داغدار بازمانده را افزون می‌کند و آنان که این رنج را بر خود هموار کردند تا گذرگاه‌های انتقال این بیماری را بر همنوعان ببندند، شایسته تقدیرند.

در ادامه این پیام آمده است: به راستی در میدان جهاد و فداکاری، دوستداران اهل بیت (ع) و سربازان ولی عصر( ارواحنا فداه) خوش درخشیدند و باهمت بلند به یاری هم میهنان خود شتافتند و درس عزت نفس ونوع دوستی به هم آموختند که نشان دهنده روح بزرگ، ایمان قوی و جوانمردی و ایثار در راه خداست واجر این خدمتگزاران باصفا هرگز فراموش نمی شود

در این پیام از صبر و همراهی خانواده‌های داغدار و دیگر هموطنان که به هر دلیل دیگر عزیزی را از دست داده و مشقت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در خصوص تشییع و تدفین را بر خود هموار کردند، قدردانی شده‌ است.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها