Portal_background_image

با حضور استاندار همايش تجليل از حافظان امنيت برگزار شد

زمانی قمی استاندار مرکزی در همایش تجلیل از حافظان امنیت که در محل استانداری برگزار شد، بر ترویج و نهادینه شدن فرهنگ سپاس از خدمتگزاران تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی گفت: درآئین دینی ما همانگونه که تذکر و انتقاد سازنده دارای جایگاه است، سپاس و شکرگزاری هم جایگاه رفیعی دارد و برگزاری مراسم تجلیل از حافظان امنیت بر کارآمدی و مردم محوری نیروی انتظامی و همچنین ترویج فرهنگ سپاس از خادمان تاکید دارد.

وی تصریح کرد: همانگونه که مرزهای انتقاد را از جدل و تندی جدا می کنیم مرزهای سپاس و تشکر را هم از جریان غلو و ریاکاری جدا می کنیم  چرا که برای داشتن یک جامعه متعادل با روح دینی و اخلاقی  نباید زحمت هیچ کسی نادیده گرفته شود بلکه باید در جهت ترویج فرهنگ سپاس که روح اخلاق برآن حاکم است تلاش شود.

زمانی قمی ادامه داد: جامعه و تشکلهای مردم نهاد باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند زیرا سپاس از خدمتگزاران در افزایش انگیزه و روحیه آنها نقش موثری دارد .

استاندار مرکزی با تاکید بر پیوند مستحکم پلیس با نیروهای مردمی، اظهار کرد: سازمانهای مردم نهاد به نمایندگی از مردم و برای دفاع از حقوق آنها در حوزه های مختلف شکل می گیرند و بدور از تشریفات معمول خدمت می کنند که آنها را به نظارت بیشتر و مراقبت افزون تر از همه حوزه ها دعوت می کنم و از همه مدیران و حوزه ها می خواهم به عنوان یک ضرورت به آن نگاه کنند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی نیز در این آیین گفت: ارتقای شاخص های امنیتی و اجتماعی این استان با مشارکت تعامل شهروندان با نیروی انتظامی حاصل شده است.
سردار عزیزی افزود: استان مرکزی از مهرماه سال گذشته تاکنون در بحث کاهش سرقت و جرایم مختلف  با کاهش چشمگیری همراه بوده است.      
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در نیمه نخست امسال بیش از سه هزار و 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ در این استان کشف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 22 درصد افزایش کشف را نشان می دهد.

وی اظهار کرد: پلیس فتای این استان در تامین مطالبات مردمی و کشف تخلف افتخارات ارزشمندی کسب کرده به طوری که در کشف جرایم این حوزه نسبت به مدت مشابه سال قبل، 40 درصد افزایش داشته است.

گفتنی است مدیرعامل خانه سازمان های مردم نهاد استان مرکزی نیز در این همایش سخنانی را بیان کرد.

 در پایان این همایش از فرمانده انتظامی استان مرکزی و جمعی از ماموران این ستاد در بخش های مختلف از سوی تشکل های مردمی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها