Portal_background_image

با حضور استاندار همايش بزرگ آزادگان اردوگاه موصل در خمين برگزار شد

با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسوولان همایش بزرگ آزادگان اردوگاه موصل یک در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین برگزار شد .

ساداتی فرماندار شهرستان خمین در این همایش گفت: ۳هزار و ۷۰۰ آزاده در اردوگاه موصل اسیر بودند و این گردهمایی با حضور آزادگانی که نزدیک به ۱۰سال در اردوگاه موصل دوران اسارت خود را گذراندند برگزار می‌شود.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس۵۰۰ نفر از رزمندگان شهرستان خمین در اردوگاه موصل یک اسیر بودند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه خمین نیز اظهار کرد: آزادگان به دشمنان نشان دادند که حتی با شدیدترین شکنجه ها نیز از آرمان های انقلاب دست نمی کشند. 

امام جمعه خمین افزود: امام خمینی(ره) ویژگی های عالم و عادل بودن و اخلاص را یکجا داشت و به جامعه درس بصیرت، تقوا، شجاعت، ایثار و مقاومت داد. 

گفتنی است به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، یک هزار و 500 آزاده از اردوگاه موصل یک از سراسر کشور به خمین سفر کردند تا در یک همایش بزرگ شرکت کنند.

اعضای این کاروان در بدو ورود به خمین مورد استقبال مردم و مسئولان زادگاه امام راحل قرار گرفتند و پس از آن با حضور در گلزار شهدا و گلباران قبور مطهر شهیدان، با ذکر صلوات و فاتحه با آرمانهای شهدا و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند. 

اسرای موصل با حضور در بین تاریخی امام راحل و گلباران اتاق تولد معمار کبیر انقلاب یکبار دیگر ارادت قلبی خود را به حاکمیت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی اعلام کردند.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها