Portal_background_image

با حضور استاندار؛ هفتمين جلسه انجمن خيرين قرآني استان در خمين برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی و رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور هفتمین جلسه انجمن خیرین قرآنی استان در بیت قدیمی امام راحل در خمین برگزار شد.

آقازاده  استاندار مرکزی با بیان اینکه این استان در حوزه خیرین از استان های پیشرو کشور است ، اظهار کرد:  خیران استان مرکزی در همه حوزه ها به ویژه در حوزه قرآنی حضور اثرگذاری داشته اند که نشان از توجه این قشر به ارتقای معنوی جامعه دارد.

استاندار مرکزی ابراز امیدواری کرد برگزاری مجمع خیرین قرآنی و همچنین ششمین جلسه مجمع قرآنیان استان در شهرستان خمین در این ایام مبارک  بتواند در راستای گسترش علوم و معرفت قرآنی واخلاقی برای همه به ویژه جوانان موثر باشد.

 مهدی قره‌شیخ‌لو، رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور نیز گفت: اگر دستگاه‌های متولی حوزه قرآن کریم هر کدام سهم خودشان را به درستی ادا بکنند، ما می‌توانیم جامعه موفق قرآنی داشته باشیم، الحمدلله این موضوع در مدل استانی در استان مرکزی به خوبی اتفاق افتاده چراکه ۱۰ سال هست که در این استان رفت‌و‌آمد دارم و در طول این سالها تمام عزیزانی که در کسوت استاندار بودند و همچنین معاونین آن‌ها همیشه عنایت ویژه‌ای به مباحث قرآنی داشته‌ و همچنان هم دارند که به نوبه خود تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: موفق‌‌ترین استان کشور در حوزه خیرین قرآنی طی ۱۰ سال گذشته، استان مرکزی است. در مراسم‌ مختلف کلنگ‌زنی و افتتاحیه پروژه‌های قرآنی که بخش عمده‌ای از آن‌ها توسط خیرین مساعدت شده، حضور داشته‌ام که امیدوارم این مدل توسعه پیدا کند به کل کشور و همه استان‌ها از این مدل استفاده کنند.

فرخی، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار مرکزی نیز با اشاره به فعالیت خوب خیرین قرآنی در استان، تصریح کرد: هرچه برای فعالیت‌های قرآنی هزینه شود در واقع سرمایه‌گذاری برای آینده و مصون داشتن نوجوانان و جوانان است.

فرخی حرکت خیرین قرآنی در استان را موفقیت‌آمیز خواند و اظهار کرد: عملکرد انجمن خیرین استان بسیار رضایت‌بخش است، برنامه‌ریزی اعضای انجمن برای هدایت فعالیت‌های قرآنی قابل تحسین است و فعالیت انجمن خیرین قرآنی در استان زمینه اهتمام هرچه بیشتر در این حوزه را فراهم کرده است.

فرخی ادامه ‌داد: عملکرد خوب انجمن خیرین قرآنی مردم را آماده مشارکت در حوزه قرآن کرده است، خیرین به واسطه ایمان کاملی که دارند در حوزه قرآن فعالیت دارند و راه خود در این مسیر را ادامه می‌دهند و امیدوارم روز به روز شاهد افزایش مشارکت‌های مردمی در این حوزه باشیم.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها