Portal_background_image

هجدهمين نشست ستاد انتخابات استان با حضور فرمانداران برگزار شد

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در هجدهمین نشست این ستاد که با حضور فرمانداران در محل استانداری برگزار شد ،گفت: استان مرکزی در مرحله معرفی و تشکیل هیات های اجرایی جزء استانهای برتر در کشوره بوده است.

شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: ثبت نام از نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری با اطلاعیه رسمی وزارت کشور در اجرای ماده 13 آئین نامه اجرایی قانون انتخابات این مجلس از روز پنجشنبه 26 آذر ماه در استان مرکزی نیز همزمان با سراسر کشور آغاز شده و به مدت هفت روز ادامه دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: در این مدت نامزدها و یا نمایندگانشان می توانند با مراجعه به وزارت کشور و یا فرمانداری مرکز هر استان برای نام نویسی در رقابت های انتخاباتی اقدام کنند.
حسن بیگی با بیان اینکه تشکیل هیات اجرایی کاری مهم و اساسی بوده است، گفت: هیات اجرایی دریک حوزه انتخابیه اصلی و 22 حوزه فرعی این استان تشکیل شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری افزود: هر هیات اجرایی متشکل از هشت نفر معتمد محلی، دادستان یا نماینده او، نماینده ثبت احوال و فرمانداری و در مجموع 11 نفر است.          

رئیس ستاد انتخابات استان تصریح کرد: سخنگوی وزارت کشور استانهای مرکزی، فارس و خراسان شمالی را جزء استانهای برتر کشور در مرحله معرفی هیات های اجرایی عنوان کرده است.

وی افزود: استان مرکزی در مرحله تشکیل هیات اجرایی نیز در کشور جز استانهای برتر بوده است.

حسن بیگی با بیان اینکه مراحل مختلف انتخابات توسط هیاتهای اجرایی مطابق قانون انجام می شود، اظهار کرد: با همدلی وهمراهی و اجرای دقیق وظایف قانونی، انتخاباتی سالم، پر شور، با نشاط و با حضور حداکثری مردم برگزار می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ابراز کرد: ایجاد همدلی و تعامل مناسب بین ستاد انتخابات و  هیات نظارت استان از اهداف اصلی در برگزار ی انتخابات است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها