Portal_background_image

نیروهای شرکتی شاغل در دستگاه های دولتی به قرارداد کار معین تبدیل می شوند

استاندار مرکزی گفت : نیروهای شرکتی شاغل در دستگاه های دولتی به قرارداد کار معین تبدیل می شوند

علی اکبر شعبانی فرد صبح امروز در جلسه شورای اداری که با حضور مدیر کل سیاسی وزارت کشور و مسئولین استانی تشکیل شده بود با اشاره به برخی از مصوبات دولت افزود : دستگاه های اجرایی را ملزم به تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شاغل در مراکز دولتی ، بحث جذب اعتبارات ، چگونگی انتخاب وکلاء برای دفاع از حق بیت المال در درستگاه های دولتی و رسیدگی و کار بیشتری نمود .
شعبانی فرد همچنین با اشاره به ایام انتخابات در استان مرکزی گفت : در ایام انتخابات در استان مرکزی با تمهیدات و خرد جمعی که در شوراهای تامین شهرستان ها و استان حاکم بود وعلی رغم اینکه فتنه گران فتنه انگیز ترین افراد خود شان را به استان مرکزی فرستادند مردم این استان در یک آرامش فکری و روانی بودند و این حاصل خرد جمعی و همکاری و همدلی مردم با مسئولین استان بود .
در ادامه مدیر کل سیاسی و انتخابات وزارت کشور گفت : انقلاب اسلامی در ایران به معنی رنسانس اسلامی در جهان بود
محمد عباس زاده مشکینی در جلسه شورای اداری استان مرکزی گفت : امروز در خطه ای از کشور هستیم که رجال تاریخ ساز کشور از آن برخاستند و مردان و زنان تاریخ ساز به همراه نورانی ترین ستاره های شخصیتی اسلامی از این دیار بودند .
وی ادامه داد : مشارکت بالای مردم این استان در انتخابات و آرامش حاکم بر استان نشان از مدیریت آرام و با بصیریت مسئولین و مردم این استان می باشد .
عباس زاده با اشاره به برخی از ویژگی های یک مدیر اسلامی اظهار داشت : یک مدیر اسلامی باید یک تحلیل واقع بینانه از وضعیت کشور و تحلیلی درستاز دوست و دشمن در داخل داشته باشد همچنین باتوجه به اینکه مسائل فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی دیگر مرزها را شکسته است باید تحلیل درست و به جایی از مسائل برون مرزی هم داشته باشند .
مدیر کل سیاسی و انتخابات وزارت کشور در ادامه گفت : انقلاب اسلامی فضیلت ها را جایگزین رذیلت ها نمود و توانست فضا را برای ایجاد اسلام ناب محمدی (ص) مهیا سازد .
لازم به ذکر است در پایان این جلسه علیرضا هدایتی بعنوان مدیرکل جدیددفتر سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی منصوب شد و از زحمات خدا رحم کیانی مدیر کل سابق تقدیر شد.


 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها