Portal_background_image

با حضور استاندارمركزي؛ نهمين، دهمين ، يازدهمين و دوازدهمين نشست فوق العاده شوراي هماهنگي مديريت بحران استان برگزار شد

نهمین جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مرکزی به ریاست سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی و دستگاههای عضو مدیریت بحران استان در محل ساختمان مدیریت بحران استانداری برگزار و فرمانداران از طریق ویدئو کنفرانس آخرین وضعیت شهرستانها را ارائه و کلیه ماشین آلات استان در حالت آماده باش قرار گرفت.

نهمین جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مرکزی به ریاست سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی و دستگاههای عضو مدیریت بحران استان در محل ساختمان مدیریت بحران استانداری برگزار و  فرمانداران از طریق ویدئو کنفرانس آخرین وضعیت شهرستانها را گزارش نموده و کلیه ماشین آلات استان در حالت آماده باش قرار گرفت.

جانشین ستاد مدیریت بحران استان مرکزی اظهار کرد: روز یکشنبه سه جلسه فوق‌العاده شورای مدیریت بحران در ساعت ۱۱صبح، ۶ عصر و ۱۲ شب تشکیل شد؛ وضعیت سدها و مسیل های شهرستانها به تفکیک بررسی شد؛ امکانات و ماشین آلات شهرستانها تجمیع شد؛ هماهنگی های لازم برای اختیارات فرمانداران در ارتباط با توزیع ماشین آلات صورت گرفت؛ گزارشی از مشکلاتی که در برخی از شهرستانها درخصوص مسیلها و خسارت به دام ها ایجاد شده بود، ارائه و راهکارهای لازم مطرح شد و  نیازهای دستگاه های خدمات رسان نیز بررسی و تمهیدات لازم اندیشیده شد.

زندیه وکیلی تصریح کرد: در منطقه سد کرهرود اراک به منظور جلوگیری از حادثه، تعداد ۱۰  واحد مسکونی تخلیه شد. 

وی اظهار کرد: بیشترین میزان بارندگی ها در شهرهای جنوبی و غربی استان  شامل اراک، خنداب، کمیجان و خمین است و همچنین در شهرستان ساوه نیز بخش خرقان و غرق آباد بارندگی بیشتری را تجربه کردند. 

 زندیه وکیلی ضمن اشاره به تداوم بارندگی  از هم استانی ها خواست عصر فردا که اوج بارشهای استان است از اتراق در کنار پل ها، سدها و رودخانه ها پرهیز کنند. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت،  اماکن ورزشی ،مساجد، خوابگاه های دانشجویی و مدارس استان  در صورت اضطرار برای اسکان  پیش بینی شده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها