Portal_background_image

نهضت امام خمینی (ره) موجب احیای اسلام شد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت:‌ نهضت امام خمینی (ره) با توکل بر خدا و پشتیبانی همه جانبه مردم موجب احیای اسلام ناب محمدی (ص) در جهان شد.

ˈابوالقاسم نصراللهیˈ روز چهارشنبه در آیین نواختن زنگ انقلاب در هنرستان دخترانه نمونه فرشتگان اراک افزود: امام خمینی (ره) با پیروزی انقلاب اسلامی آرمان ها و اهداف پیامبر اعظم (ص) را در دنیا دوباره زنده کرد.

وی بیان کرد: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همه معادله های سیاسی دنیا را بر هم زد و باعث پدید آمدن ادبیات جدید در عرصه های مختلف از جمله ظلم ستیزی، عدالت و صلح در جهان است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: امام خمینی (ره) از سال 42 تا پیروزی انقلاب اسلامی زحمات و مجاهدت های فراوانی را تحمل کردند بنابراین این انقلاب به راحتی به منصه ظهور نرسیده است.

نصراللهی ادامه داد:‌ با پیروزی انقلاب اسلامی مردم از بند ظلم و ستم رژیم خائن پهلوی نجات یافته و با همه وجود اسلام و روحانیت را حمایت کردند.

وی اظهار کرد: سی و چهار سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و امروز این انقلاب در سایه رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب روز به روز بالنده تر و شکوفاتر می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان کرد: دشمنان از آغاز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون با استفاده از شیوه ها و ابزارهای مختلف قصد براندازی نظام را داشته که با وجود هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی ناکام مانده اند.

نصراللهی اضافه کرد:‌ امروز دشمن برای شکست اراده مردم ایران اسلامی تحریم و جنگ اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده اما باید بدانند راه به جایی نخواهند برد.

وی عنوان کرد: تحریم علیه ایران چاهی بود که توسط آمریکا کنده شد و اروپا در آن فرو رفته و خودشان از این بابت دچار ضرر و زیان شده اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یادآور شد: چشم دنیا به راهپیمایی مردم ایران در 22 بهمن دوخته شده است بنابراین همه باید برای خلق ماندگار حماسه ای دیگر حضوری حماسی داشته باشند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها