Portal_background_image

نمایندگان استانداری مرکزی ازحادثه دیدگان پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند عیادت کردند

مدیر کل روابط عمومی استانداری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: عیادت نمایندگان استانداری مرکزی از حادثه دیدگان پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهر اراک، حسب دستور سرپرست استانداری مرکزی صورت گرفت و دستورات لازم برای مراقبت و رسیدگی به آنها صادر شد.

مصطفی عرب اظهار کرد: در این دیدار مدیران کل دفاتر امور امنیتی و انتظامی، امور سیاسی و انتخابات و مدیر کل روابط عمومی استانداری و همچنین قائم مقام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور و مدیر عامل پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند حضور داشتند و در جریان روند معالجات مصدومان قرار گرفتند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری عنوان کرد: در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که وضعیت دو نفر از آنها رضایت بخش می باشد و سه نفر از این مصدومان در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر قرار دارند.

گفتنی است این حادثه در هنگام عملیات به روز رسانی تأسیسات(اورهال) و بر اثر تصاعد گاز از یک مخزن رخ داده است و بر اساس اعلام نظر واحد ایمنی و بهداشت پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند، یکی از کارگران روی پلت فرم افتاده و دیگر کارگران نیز برای کمک به وی اقدام کرده اند که مصدوم شده اند و هم اینک مصدومان در مرکز درمانی امیرالمؤمنین(ع) شهر اراک تحت مراقبت قرار دارند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها