Portal_background_image

نمایشگاه عفاف و حجاب در اراک گشایش یافت .

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی نمایشگاه عفاف و حجاب با مشارکت‌ دستگاه‌های فرهنگی در فرهنگسرای آیینه اراک گشایش یافت

ابوالقاسم نصراللهی در مراسم افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه خداوند حجاب را برای امنیت زنان و مردان آفریده و حجاب تنها مختص زنان نیست، گفت: لازمه امنیت و آرامش جامعه حفظ حجاب و عفاف است و با حفظ این دو عنصر ارزشمند است که جامعه در مسیر رشد و تعالی قرار می‌گیرد و از آلودگی‌ها مصون می‌ماند.
وی تصریح کرد افزود: رعایت حجاب و عفاف در جامعه اسلامی یک اصل است و امروز جوامع اسلامی نیازمند ترویج فرهنگ حجاب و عفاف هستند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی بیان کرد: جامعه در سایه حجاب و عفاف به امنیت رسیده و راحت‌تر خواهد توانست مسیر رشد و پیشرفت را طی کند.
نصراللهی بر لزوم مشارکت جدی دستگاه‌های فرهنگی در زمینه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: رعایت حجاب نقش بسیار موثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته و کشور را در مسیر ترقی و سعادت سوق خواهد داد.
وی ادامه داد: امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه بالا بردن سطح آگاهی جوانان و خانواده‌ها با اهمیت حجاب و عفاف است که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نقش به سزایی در آگاهی ‌بخشی دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه حفظ عفاف و حجاب ابزار مناسبی برای جلوگیری از اشاعه ناهنجاری‌های اجتماعی است، بیان کرد: اشاعه ناهنجاری‌های اجتماعی از تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است که با حفظ عفاف و حجاب می‌توان بنیان خانواده را تحکیم بخشید و این نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.
در نمایشگاه عفاف و حجاب ‌استان مرکزی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده دستگاه‌های مختلف استان از جمله میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهزیستی، ورزش و جوانان، حوزه هنری، دانشگاه‌های آزاد، پیام نور، کانون فرهنگی اجتماعی بانوان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی در زمینه ترویج حجاب و عفاف در قالب 13 غرفه به صورت عکس، بروشور و لو ح‌های فشرده به معرض نمایش در آمده است.
این نمایشگاه از امروز تا 23 تیر ماه برای بازدید علاقمندان دایر است
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها