Portal_background_image

نمایشگاه دائمی و مرکز آموزش و پیشکیری از سوء مصرف مواد مخدر استان با حضور استاندار مرکزی افتتاح و به بهره برداری رسید

با حضور مقیمی عصر امروز نمایشگاه دائمی و مرکز آموزش پیشگیری از مواد مخدر استان مرکزی افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدحسین مقیمی با تاکید بر اینکه باید به بحث آموزش و پیشگیری از مواد مخدر توجه ویژه ای شود، عنوان کرد: ایجاد این نمایشگاه کار بسیار ارزشمند و  قدم مهمی در امر پیشگیری از اعتیاد است .

وی اظهار کرد: با ایجاد این مرکز کاری فرهنگی و اقتصادی در مقابل یک پدیده شوم اجتماعی صورت گرفته و با مدیریت خوب و بهره مندی از تمام امکانات دستگاهها به نتیجه رسیده است.

مقیمی ابراز کرد: خوشبختانه مسئولین پذیرفته اند که اعتیاد به مواد مخدر یک مسئله اجتماعی است که باید با روشهای اجتماعی با آن برخورد نمایند .

وی با اشاره به اینکه مسئله اعتیاد همه اقشار جامعه را گرفتار کرده است، بیان کرد: جوانان سرمایه های کشور و آینده سازان این مملکت به شمار می روند از این رو دشمنان در تلاشند تا آنها را در دام اعتیاد گرفتار کنند.

استاندار مرکزی بیان کرد: امیدواریم که مراکز مشاوره و اساتید با سخنرانی و مشورت راه را برای جوانان مشخص نمایند و به کاهش این معضل کمک کنند.

مقیمی اظهار کرد: کار نهادهای درگیر مواد مخدر، کاری بزرگ و جهادی است و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر باید بهتر از گذشته عمل کنند تا جوانانی که می توانند برای خانواده وجامعه موثر باشند درگیر اعتیاد نشوند.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: باید بپذیریم که مسئله اعتیاد از پیچیده ترین مشکلات است که باید برای رفع آن راهکارهای مناسبی در پیش گرفته شود .

گفتنی است در ابتداء جلسه کریم زاده مدیر کل آموزش و پرورش و زیدوند دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطالبی را پیرامون نحوه شکل گیری نمایشگاه بیان کردند.

یادآور می گردد در پایان از محل موزه آموزش و پرورش در طبقه فوقانی این نمایشگاه بازدید بعمل آمد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها