Portal_background_image

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و توانمندی های اشتغال روستایی برای اولین بار در استان مرکزی برگزار می شود

 

مدیر کل روابط عمومی استانداری در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و توانمندی های اشتغال روستایی که امروز در محل استانداری برگزار شد، گفت: این نمایشگاه از 13 تا 18 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار می گردد.

 

مصطفی عرب اظهار کرد: ارسال 5 هزار پیامک از طریق بسیج سازندگی، اطلاع رسانی به مدارس در مقاطع اول و دوم دبیرستان از طریق آموزش و پرورش جهت حضور در نمایشگاه طی بخشنامه،اطلاع رسانی از طریق کلیه ادارات در قالب نصب بنر یا پلاکارد در سردرب اداره پیرامون مباحث اقتصاد مقاومتی و فرهنگ کار، استفاده از برنامه صدای روستا جهت اطلاع رسانی فعالیت نمایشگاه، گزارش خبری روزانه و پوشش خبری ... از جمله برنامه های تبلیغی و اطلاع رسانی این نمایشگاه می باشد.

گفتنی است غرفه های این نمایشگاه همزمان با عید سعید قربان آماده خواهد شد و با برگزاری مراسم افتتاحیه و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی آغاز و به مدت 5 روز برای بازدید عموم مردم مهیا خواهد بود.

این نمایشگاه حدود 60 غرفه در حوزه ها و موضوعات مختلف فرش، صنایع دستی، تولید عسل ، محصولات لبنی، محصولات کشاورزی و ... دارد و بیش از آنکه جنبه اقتصادی داشته باشد جنبه حمایتی دارد و فرصتی است برای کارآفرینان و تولیدکنندگان روستایی تا ضمن آشنایی بیشتر با پتانسیل های اقتصادی و اشتغال در روستاها و تبادل تجارب بتوانند به پلهای ارتباطی بیشتر برای عرضه و فروش محصولات خود دست یابند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها