Portal_background_image

نمايندگان شوراهاي اسلامي استان در شوراي عالي كشور انتخاب شدند/ استاندار: برجسته سازي نيازها و ظرفيت هاي استان محور برنامه هاي شورا باشد

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با نمایندگان شوراهای اسلامی شهرستانهای استان، گفت: برجسته سازی نیاز ها، معرفی ظرفیت ها و تلاش در جهت رفع مشکلات استان محور برنامه های شوراهای اسلامی باشد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی بدلیل رشد فرهنگ سیاسی و اجتماعی مردم  نقش مهمتری را نسبت به شوراهای قبل دارند و می توانتد با تعامل و کار خوب ،حسن انتخاب خود را به مردم نشان دهند.

وی اظهار کرد: قطعاً کسانی که از سوی مردم در انتخابات، به شوراها راه یافتند افرادی شناخته شده و توانمند هستند و می توانند با ایجاد ارتباط سازنده با دستگاه های اجرایی مربوطه در راستای حل مشکلات به صورت کارشناسی و علمی گام بردارند. 

آقازاده ضمن تبریک به منتخبین، گفت:امیدواریم  منتخبین بتوانند نام بزرگ استان مركزي را در شوراهای فرا دستی پر آوازه نگه داشته و در راستای رسالت بزرگ خود و معرفي ظرفیتهای خوب استان در شورای عالی استانها موفق باشند.

در این نشست ابتدا هیات رئیسه سنی تشکیل و حاضران قسم نامه مربوطه را قرائت نموده سپس با رای گیری مخفی غلامعلی کمیجانی بعنوان رئیس ،سید محسن موسوی نائب رئیس و مهدی رضایی به عنوان منشی شورای اسلامی استان مرکزی انتخاب شدند.         
حسام الدین شهیدی و سعید صوفی به ترتیب با 10 رای و 7 رای بعنوان نمایندگان شوراهای اسلامی استان در شورای عالی استانها انتخاب شدند.               

حسین پوریا نیز به مدت 4 سال به عنوان نماینده شوراهای اسلامی استان در شورای حل اختلاف برگزیده شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها