Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مركزي مردم را به حضور پر شور در راهپيمائي يوم الله ۱۳ آبان فراخواندند

حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی مردم را به حضور پر شور در راهپیمائی یوم الله ۱۳ آبان فراخواندند.

متن پیام بدین شرح است:

                                                                                          بسم الله الرحمن الرحیم

13 آبان در تقویم رسمی کشور ما "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی " نام گذاری و به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت های ملت غیور ایران اسلامی ثبت شده است.

یوم الله ۱۳ آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران یعنی تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه، شهادت مظلومانه دانش‌آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا كه حضرت امام خمينی (ره) از آن به عنوان «انقلاب دوم» یاد کردند، می‌باشد که هر یک نقطه عطفی در روند استکبارستیزی ملت ایران و مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی کشورمان در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز ، یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به ملت شریف و دانش آموزان عزیز تبریک عرض نموده و از مردم ولایتمدار، شهید پرور و همیشه در صحنه استان مرکزی دعوت می کنیم با حضور آگاهانه و حماسی در راه پیمایی یوم ا... 13 آبان بار دیگر با آرمان های امام راحل(ره)، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای عزیز بیعت نموده و عزت و سربلندی میهن اسلامی را به نمایش گذاشته و موجب خشنودی قلب ولی عصر ارواحنا فداء گردند . خداوند ملت ما را پیروز فرماید و شر استکبار و صهیونیزم را کوتاه نماید.۹


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها