Portal_background_image

استاندار مركزي: نقش محوري اصناف در ثبات اقتصادي كشور برجسته‌سازي شود

آقازاده استاندار مرکزی در چهارمین همایش صنف خواروبار فروشان و لبنیات استان مرکزی ، گفت: نقش محوری اصناف در ثبات اقتصادی کشور و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب برجسته‌سازی شود.

سید علی آقازاده اظهار کرد: فرهنگ کار و تلاش و کسب روزی حلال یکی از پایه های جامعه فرهنگی و مکتبی محسوب می شود و در ردیف والاترین و بزرگترین عبادت ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اصناف یکی از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که در هر شرایطی نسبت به توسعه همه جانبه کشور و معیشت اقشار مختلف جامعه گام های اساسی برداشته اند.

استاندار مرکزی افزود: حضور موثر و آگاهانه اصناف در عرصه ها و صحنه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و مذهبی و پایبندی به آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام اسلامی ، تقدیم هزاران شهید و ایثارگر به انقلاب اسلامی و کمک های خیرخواهانه و انسان دوستانه و مشارکت های مناسب و مستمر به امور عام المنفعه، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و یاری رساندن به محرومان و مظلومان و آسیب دیدگان از جمله افتخارات این بخش مهم جامعه است که مایه سربلندی ایران اسلامی است.

آقازاده ادامه داد: اکنون با توجه به نوسانات اقتصادی در کشور شرایط مدیریت به خصوص در اصناف بسیار سخت است ولی اصناف کشور همواره این سختی ها را مدیریت می کنند.

استاندار مرکزی اظهار داشت: مشکلات مالیاتی موجود  با وزیر اقتصاد و امور دارایی در روزهای گذشته مطرح شد اما باید توجه داشته داشت که شرایط کشور سخت است و مالیات یکی از مهمترین منابع دولت در گذراندن امور کشور است.

آقازاده تاکید کرد: در گام دوم انقلاب کسبه باید روحیه جوانمردی و درک شرایط نیازمندان را توجه کنند و دولت هم باید به کسبه توجه بیشتری داشته باشد تا برخی از ناعدالتی ها و تبعیض ها برطرف شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها