Portal_background_image

استاندار مركزي تاكيد كرد: نقش حياتي روابط عمومي ها در تبيين دستاوردهاي نظام و دولت

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسب روز ارتباطات و روابط عمومی (27 اردیبهشت ماه)، نقش روابط عمومی ها را در تبیین دستاوردهای نظام و دولت حیاتی دانست.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ملی «ارتباطات و روابط عمومی»، فرصت مغتنمی است تا حرکت ملی مردم‌داری و مردم مداری با قوت و شناخت بیشتر و با گام‌های بلندتر، در جهت آرمان‌ توسعه‌ی ارتباطات اجتماعی، اعتلای نهاد روابط عمومی و پیشرفت میهن اسلامی، سرعت و قدرت بیشتری بگیرد.

وی بیان کرده است: امروزه ضرورت توجه به نقش و رضایت مردم به عنوان عظیم‌ترین سرمایه‌های اجتماعی کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و روابط‌عمومی؛ در توسعه نظام ارتباطی جامعه ، روشنگری افکار عمومی، جلب رضایت، ایجاد تفاهم و همدلی ملی ، ‌نقشی راهبردی و اساسی دارد.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: با توجه به رویکرد  دولت تدبیر و امید و موفقیتهای این دولت در عرصه بین الملل،روابط عمومی ابزار سودمندی برای تفاهم و همکاری نزدیک در عرصه‌های داخلی و خارجی به شمار می آید.

زمانی قمی ابراز کرده است: بی شک اطلاع رسانی و توضیح کامل سیاست‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای دولت، برانگیختن علاقه و  افکار عمومی برای حصول تغییراتی منطبق با مقتضیات و نیازهای دولت، فراهم کردن زمینه مشارکت و حضور فعال و بیش از پیش تمامی مردم عزیز در بسط و توسعه و آبادانی کشور با هم‌اندیشی و همگرایی با دیگر نقش آفرینان عرصه رسانه و ایجاد امید در جامعه از مواردی است که روابط عمومی ها باید در این زمینه همت مضاعف و اهتمام ویژه نمایند.

وی تاکید کرده است: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده است روابط عمومي ها باید با گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی به روش های ترویجی و فرهنگ سازی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند 

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است: اینجانب ضمن تبریک روز «ارتباطات و روابط عمومی» به همه صاحب‌نظران، اندیشه ورزان و خدمتگزاران پرتلاش این حوزه، از مساعی و زحمات این عزیزان قدردانی نموده، امیدوارم در راستاي تحقق اهداف والاي نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید بیش از پیش  موفق و مؤید باشند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها