Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: نقش اساسي شهرداريها در رضايتمندي مردم/ بهره گيري از مبلمان شهري در زنده نگه داشتن ياد مفاخر

زمانی قمی استاندار مرکزی در دومین همایش شهرداران استان مرکزی که در شهر مهاجران برگزار شد، گفت: شهرداری‌ها در خط مقدم خدمت‌رسانی به شهروندان نقش اساسی در جلب رضایت‌مندی مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران دارند.

زمانی قمی استاندار مرکزی نقش شهرداریها را در جلب رضایتمندی مردم اساسی عنوان کرد و گفت: شهرداران ضمن تشویق و حمایت از همکاران، نظارت بر مجموعه خود را  در راستای تکریم و نحوه پاسخگوئی به ارباب رجوع مورد توجه جدی قرار دهند .

وی بیان کرد:  با توجه به شرایط اقتصادی کشور،  شهرداران رسالتی سنگین و نقشی مهم و سازنده  بر عهده دارند و علاوه بر اینکه در مدیریت شهری تلاش می کنند در مدیریت بحران نیز نقش موثری ایفا می نمایند.

زمانی قمی گفت:مبلمان شهری بیانگر میزان پیشرفت و توسعه هر کشور است و با ورود هیاتهای خارجی در اولین نگاه اقدامات شهرداریها در حوزه مبلمان شهری نمایان می شود  و مورد توجه قرار می گیرد.

استاندار مرکزی با تاکید بر ضرورت توجه به توسعه شهری و توسعه مدیریت شهری، بیان کرد: توجه به مبلمان شهری ضامن آبرو و تمدن کشور ، فرهنگ ایرانی و میزان پایبندی به قوانین و مقررات است که باید بیش از این مورد عنایت قرار گیرد.

وی با تاکید بر طراحی سامانه ای که امر سرمایه گذاری در شهرها را هدایت کند، بیان کرد: بخش هایی از علایق سرمایه گذاران در حوزه خدمات شهری و شهرداری ها می باشد که لازم است در این خصوص سامانه ای طراحی شود و شهرداران عضو آن شوند و نمایندگان آنها با سرمایه گذاران مذاکره داشته باشند.

وی افزود: در زمینه  صدور مجوز های لازم برای تسهیل در امر سرمایه گذاری  نیز مساعدتهای لازم انجام خواهد شد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: زنده نگه داشتن یاد مفاخر احترام به آنها را ترویج می دهد و باعث اشاعه ادب، فرهنگ و تمدن  در جامعه  می گردد  که  باید در طراحی مبلمان شهری به این موضوع توجه شود.

وی افزود: استان مرکزی مهد مفاخر و اندیشمندان است و شهرداران باید شهرها را به یاد و نام این مفاخر مزین کرده تا زمینه آشنایی با آنها در جامعه فراهم شود.

*** افتتاح دو پروژه عمرانی با حضور استاندار مرکزی در مهاجران 

گفتنی است در ادامه با حضور استاندار مرکزی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شازند، امام جمعه مهاجران و تعدادی از مسئولین، رستوران و سالن ورزشی چند منظوره شهر مهاجران افتتاح و به بهره برداری رسید.

این رستوران در محل پارک جامع شهر مهاجران با متراژ 600 متر مربع و با ظرفیت 350 نفر و با اعتباری بالغ بر 625 میلیون تومان و همچنین سالن ورزشی چند منظوره به مساحت 1221 متر مربع با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری افتتاح شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها