Portal_background_image

نصرالهي: تحقق شعارتولید ملی كشور را در برابر توطئه های دشمنان بیمه می كند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: تحقق شعار نوروزی رهبر معظم انقلاب مبنی برتولید ملی، كشور را در برابر توطئه ها و تهدیدات دشمنان بیمه می كند.

ابوالقاسم نصراللهی' افزود: نامگذاری امسال با عنوان ' تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی' با تدبیر و ظرافت خاصی انجام شده و همراهی و عزم ملی برای عملیاتی كردن این شعار وظیفه هر ایرانی غیرتمند است.

وی توضیح داد: شعار نوروزی امسال تكمیل كننده راه 'جهاد اقتصادی' است و همه مسوولان، مردم و تولیدكنندگان باید با همت دوچندان علاوه بر رونق تولید داخل، نهضت فرهنگ مصرف تولیدات ملی را نیز نهادینه كنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطرنشان كرد: دشمنان در سال گذشته تحریم و تهدیدات وسیع اقتصادی راعلیه ایران اعمال كردند لذا با شعار مهم رهبرمعظم انقلاب، ملت ولایتمدار و تولیدكنندگان باید در سنگر اقتصادی تاخت و تاز دشمن را مهار كرده و نقشه های شوم آنان علیه ایران را بی اثر كنند.

نصراللهی تصریح كرد: ملت ایران با كسب افتخارات علمی و اقتصادی متعدد در سال گذشته اقتدار و سرآمدی خود را در جهان نشان داد و در سال جاری نیز در سایه برنامه ریزی، راهبری علمی و بصیرت اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی هرگونه بدخواهی و تهدیددشمن بی اثر خواهد شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها