Portal_background_image

نصرالهي: ارتقاء امنیت اجتماعی در گروی هماهنگی و همسویی دستگاه های اجرایی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: هماهنگی و همسویی دستگاه های اجرایی موجب ارتقاء امنیت اجتماعی می شود.

ابوالقاسم نصرالهی' روز شنبه در نخستین نشست كمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان مركزی افزود: دستگاه های فرهنگی، دینی، علمی، آموزشی و اجرایی آسیب های حوزه خود را شناسایی كرده و اولویت بندی كنند.

وی ادامه داد: امنیت اجتماعی پایدار وضعیتی است كه قشر های مختلف جامعه از احساس امنیت برخوردار بوده و جان، مال، ارزش ها و باوررهای دینی آنان از سوی ناهنجاری ها مورد تهدید واقع نشود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی عنوان كرد: كمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ها نیز به ریاست فرمانداران تشكیل شده و آنان باید با بررسی ویژگی های منطقه تحت مدیریت، وظایف خود را انجام و به كمیسیون استانی گزارش دهند.

نصرالهی خاطر نشان كرد: كمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی جایگزین كمیسیون بررسی مسایل اجتماعی كه زیر مجموعه شورای امنیت كشور بوده، شده و مدیریت این كمیسیون به دفاتر امور اجتماعی استانداری ها واگذار شده است.

وی تاكید كرد: در قرآن كریم و دین مبین اسلام به همه حقوق انسان ها و دیگر جانداران اشاره شده كه این مهم بیانگر اهمیت جایگاه امنیت در جامعه است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: وجود ناهنجاری ها و بداخلاقی ها موجب كاهش انگیزه افراد در توسعه و بانندگی می شود، بنابرین باید برای كاهش آسیب های اجتماعی در جامعه بیشتر تلاش كرد.

در این نشست ضمن ارائه و تبیین اهداف و شرح وظایف كمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی آخرین وضعت آسیب های اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست نماینده نیروی انتظامی استان در خصوص نحوه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی گزارشی ارائه كرد


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها