Portal_background_image

نصراللهی : دشمن در صدد تضعیف مردم سالاری دینی در ایران است

رییس ستاد انتخابات گفت: دشمن در صدد تضعیف مردم سالاری دینی در ایران است و این هدف را در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز دنیال می كند.

 'ابوالقاسم نصرالهی' روز پنج شنبه در همایش مشترك شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی استان مركزی افزود: دشمنان پروژه تخریب نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در دستور كار قرار داده اند و از واژه دمكراسی سوء استفاده می كنند.

وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 57 به رهبری امام راحل و هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، مانعی بزرگ و غیر قابل تسخیر برای چپاول و زیاده خواهی های دشمنان است بنابراین برای براندازی نظام اسلامی همه توان خود را به كار گرفته اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بیان كرد: دشمنان ایران اسلامی در پروژه تخریب علیه كشور حذف حاكمیت را به صورت جدی پیگیری می كنند زیرا وجود حاكم دینی موجب خنثی شدن توطئه های آنان شده است.

نصرالهی تاكید كرد: مردم با برخورداری از معنویت، بصیرت و تبعیت از ولی فقیه در همه عرصه ها از انقلاب اسلامی دفاع كرده و با حضور گسترده به خصوص در انتخابات ناكامی دشمان را رقم زده اند.

وی اضافه كرد: همه باید مردم را به حضورگسترده در پای صندوق های رای در 12 اسفند ماه آتی تشویق و ترغیب كرده كه دراین راستا نقش شهرداری ها و شوراهای اسلامی برجسته است.

رییس ستاد انتخابات اظهار كرد: استفاده نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از امكانات و ظرفیت های دولتی و شهرداری ها ممنوع است.

نصرالهی ، شبهه افكنی دشمنان در سلامت انتخابات، بروز نارضایتی، طرح قهر و آشتی ملی، ایجاد تفرقه و اختلاف قومی و قبیله ای در انتخابات را از ترفندهای مخالفان انقلاب اسلامی در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی برشمرد.

وی تصریح كرد: حضور گسترده مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همه توطئه ها، فتنه و شبهه انگیزی دشمنان را خنثی خواهد كرد.

در این نشست از برخی شهرداران شهرهای استان مركزی كه موفق به كسب رتبه های كشوری و استانی شده بوده بودند، با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها