Portal_background_image

نصراللهي: 13 آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران اسلامی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار، یوم الله 13 آبان را نماد و مظهر استکبار ستیزی ملت ایران اسلامی دانست.

ˈابوالقاسم نصراللهیˈ روز پنجشنبه در نشست هماهنگی ستاد برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان در استان مرکزی افزود: ثمره قیام 13 آبان در سراسر جهان طنین انداز شده و انقلاب ملت ها علیه مستکبرین، موید این مهم است.

وی ادامه داد: این روز تاریخی همواره نماد تقابل حق و باطل و ایجاد حس استکبار ستیزی در میان مردم آزادیخواه است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: حوادث یوم الله 13 آبان ثابت کرد که ایران اسلامی هیچ بیگانه و بیگانه‌پرستی را تحمل نخواهد کرد و در یک کلام اصول و مسیر حرکت استقلال‌طلبانه و آزاد منشانه یک ملت را به نمایش گذاشت.

نصراللهی، از این روز به عنوان روز تجلی پیروزی حق بر باطل یاد کرد و اظهار کرد: حماسه هایی که در 13 آبان از جمله به گلوله بستن دانش آموزان توسط دژخیمان رژیم طاغوتی پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا در ایران اتفاق افتاد، مقدمه نابودی دنیای استکبار جهانی در شرق و غرب را فراهم ساخت.

وی ادامه داد: شکسته شدن ابهت و هیمنه پوشالی شیطان بزرگ و افشای توطئه‌های شوم و نقشه‌های پلید استکبار آمریکایی ـ صهیونیستی علیه کشورهای آزاده، مستقل و عدالت‌خواه از پیامدهای مهم 13 آبان است.

نصراللهی تاکید کرد: حضور گسترده و همه جانبه مردم در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی بخصوص در راهپیمایی ها، دشمنان را از نفوذ و رسیدن به اهداف شوم خود در کشور ناامید خواهد کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در ادامه این نشست گفت: 13آبان نقطه پیوند برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی ملتی است که وقوع سه رویداد تبعید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان را در حافظه تاریخی ملت ایران ثبت کرده است.

حجت الاسلام ˈعباس هاشمیˈ افزود: در 13 آبان سال 43 تبعید بنیانگذار نهضت اسلامی ملت ایران در پی افشاگری و مخالفت با تصویب لایحه کاپیتولاسیون از سوی رژیم طاغوت به منزله آتشی بود که در خرمن اهریمن افتاد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها