Portal_background_image

نصراللهي :‌ نهادینه كردن مفاهیم قرآنی در نوجوانان باید از سنین پایین آغاز شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: فرهنگ سازی و نهادینه كردن مفاهیم قرآنی در بین نوجوانان مهمترین عامل جذب آنها در زمینه های معارف اسلامی است كه باید از سنین پایین آغاز شود .

ابوالقاسم نصرالهی' روز یكشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه قرآن كریم در اراك افزود: قرآن كریم به عنوان عالی ترین سند اسلام و اصالت مكتب تربیتی، مانند ابر رحمتی، زنگار قلبها را می زداید و آن را تزكیه می كند.
وی ادامه داد: قرائت با تدبر این معجزه الهی ابزاری كارآمد در جهت جذب دلهای بیدار و مستعد جوانان و نوجوانان به سوی تربیت اسلامی است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه كرد: قرآن غنی ترین كتاب عالم و الگوی تربیتی است كه انس این صحیفه الهی و كتاب هدایت در طول تاریخ گذشته و آینده بركات سرشاری را برای مسلمانان به همراه داشته است.
نصرالهی اضافه كرد: قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را كه در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین كننده سعادت فردی، اجتماعی، دنیوی و اخروی اوست، ارائه می‌دهد.
نمایشگاه قرآن كریم روز یكشنبه در فرهنگسرای آیینه اراك با هدف آشنایی قشر نوجوان و آحاد مردم با این كتاب آفرینش و معجزه ماندگار پیامبر اعظم (ص) گشایش یافته است.
این نمایشگاه به مدت یك هفته و در چهار بخش كودك و نوجوان، هنری، برگزاری جشنواره و عرضه كتاب و نرم‌افزار قرآنی برپا ‌شده است
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها