Portal_background_image

نصراللهي: هفته دولت نماد اتحاد بین مردم و مسوولان است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: بزرگداشت هفته دولت نماد اتحاد مستحكم بین مردم و مسوولان است.

'ابوالقاسم نصراللهی' عصر یكشنبه  افزود: این هفته فرصت مناسبی برای ارایه گزارش عملكرد مسوولان به مردم است زیرا انعكاس تلاش های دولت ، موجب تقویت روحیه امید در جامعه می شود.

وی اضافه كرد: شعار دولت، خدمتگزاری به مردم، برقراری عدالت و مهرورزی بوده و از آغاز نیز برای پیشرفت و آبادانی كشور در تمام عرصه ها با استفاده از ظرفیت ها و توان لازم تلاش كرده است.

نصراللهی بیان كرد: دولت های نهم و دهم با توجه به كارهای بسیار بزرگ، ماندگار و اثرگذار مانند تحول اقتصادی، امور فرهنگی، قرآنی، رسیدگی به مناطق محروم و ساماندهی انرژی می توانند الگوی مناسبی برای دولت های بعدی قرار گیرند.

وی اظهار كرد: دولت های نهم و دهم گفتمان امام راحل را در جامعه احیا كرده و تحقق منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی را نصب العین خود قرار داده اند و به همین دلیل از پشتیبانی همه جانبه مردم برخوردار هستند.

وی ادامه داد: هفته دولت یادآور فداكاری‏های فرزندان پاك نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا كننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان رجایی و باهنر است بنابراین قدردانی از این عزیزان و گرامیداشت یاد و خاطره آنان وظیفه دینی و اخلاقی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان كرد: شهیدان رجایی و باهنر با تقدیم خون پاك خویش مسیر اقتدار، سعادت، بالندگی، استقلال، پویایی، عزت، سربلندی و عظمت ملت ایران را به خوبی ترسیم كردند.

نصراللهی یادآور شد: شهیدان رجایی و باهنر در مدت زمانی كوتاه، خدمات زیادی به قشرهای مختلف به خصوص نیازمندان، محرومان و مستضعفان ارائه دادند.

وی توضیح داد: دشمنان كوردل ملت ایران اسلامی، تحمل اثرگذاری و موفقیت دولت شهیدان باهنر و رجایی را نداشتند و با ترور این شخصیت های بزرگ عمق دشمنی خود را با مردم ثابت كردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها