Portal_background_image

نصراللهي: شهدای گمنام سند مظلومیت، مقاومت و پایداری ملت قهرمان ایران اسلامی هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار  گفت: شهدای گمنام سند مظلومیت، مقاومت و پایداری ملت قهرمان ایران اسلامی هستند.

'ابوالقاسم نصرالهی' عصر دوشنبه در آستانه ورود كاروان 96 شهید گمنام دوران دفاع مقدس با عنوان 'فرزندان روح الله، در آغوش روح الله' به اراك افزود: شهدای گمنام متعلق به همه مردم قدردان، ولایتمدار و شهید پرور ایران اسلامی هستند.

 

وی تاكید كرد: استقبال با شكوه قشرهای مختلف مردم از كاروان 96 شهید گمنام دوران دفاع مقدس نشانگر پیوند ناگسستنی ملت با فرهنگ ایثار و شهادت و قدردانی آنان از فرزندان وفادار و دلیر روح الله است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی بیان كرد: امروز به بركت خون مطهر شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام، كشور در اوج قدرت، عزت، عظمت و اقتدار است و مردم با استقبال از فرزندان خود در كاروان فرزندان روح الله در آغوش روح الله نسبت به كبوتران خونین بال ادای احترام می كنند.

نصرالهی تصریح كرد: دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند كه ملت ایران اسلامی با الگوگیری از شهیدان افتخار آفرین نهضت خونین كربلا برای دفاع همه جانبه از كیان اسلامی آماده هستند و در این مسیر فرزندان خود را تقدیم خواهند كرد.

وی اضافه كرد: بزرگی و عظمت این شهدا كه نام گمنام را بر آنها نهاده اند به اندازه ای است كه همه مادران به استقبال آنها می روند و با در آغوش كشیدنشان، خستگی سالها غربت و تنهایی را از تن این عزیزان می زدایند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: پیام همه شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس به خصوص شهیدان گمنام، دفاع از ولایت فقیه، قرآن، اسلام عزیز و حركت در مسیر اسلام ناب محمدی (ص) است.

نصرالهی اظهار كرد: این كاروان با عبور از استان های مختلف، عطر شهادت را در جامعه پراكنده كرده و غافلان و بازماندگان از مسیر انقلاب اسلامی را هوشیار می كند تا سعادت و كمال برای افراد و اجتماع تضمین شود.

وی خاطر نشان كرد: با حضور كاروان شهدای گمنام در استان ها، خاطره های به یادماندنی دوران دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا در جامعه زنده و بالنده شده كه این مهم نشانگر اهمیت شهید و شهادت در اسلام است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار توضیح داد: شهیدان والامقام بر اساس آیات الهی زنده هستند و نزد خدا روزی دارند بنابراین باید همه مراقب اعمال خود باشیم تا در روز قیامت شرمنده این عزیزان نشویم.

نصرالهی یادآور شد: شهیدان به خوبی به وظیفه و ماموریت خود در دفاع از اسلام، ولایت فقیه و كیان اسلامی عمل كردند و امروز همه باید با حركت در مسیر اسلام ناب محمدی (ص) رسالت خود را به نحو احسن انجام دهیم.

وی اضافه كرد: دشمنان برای كم رنگ شدن فرهنگ شهید و شهادت در جامعه اسلامی بسیار تلاش می كنند اما با حضور كاروان شهیدان و عطر شهادت همه حركت های مذبوحانه آنان محكوم به شكست است.

كاروان 96 شهید گمنام دفاع مقدس ساعت 18 روز دوشنبه  از شازند وارد شهرستان اراك شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها