Portal_background_image

نصراللهي: سپاه پاسداران بازوی قدرتمند ملت و ولایت فقیه است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: سپاه پاسداران بازوی قدرتمند ملت و ولایت فقیه است و در این زمینه همواره موفق عمل كرده است.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز شنبه با حضور در سپاه روح الله استان مركزی به مناسبت تبریك سالروز ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار افزود: پاسداران سرشار از عشق به ولایت فقیه، ایثار و شهادت هستند.

وی بیان كرد: به موجب اصل 150 قانون اساسی وظیفه سپاه پاسداران حفظ انقلاب و دستاوردهای آن تعیین شده است و در این خصوص این نیروی الهی مردمی كارنامه درخشانی دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه كرد: سپاه پاسداران باید در زمینه دفاعی، نظامی، اطلاعاتی، اعتقادی و مذهبی هر روز قوی تر و قدرتمند تر شود زیرا دشمنان برای براندازی نظام همه توان خویش را به كار گرفته اند.

نصرالهی تاكید كرد: پاسداران علاوه بر توانمندی و افزایش دانش نظامی و دفاعی به سلاح كار آمد و برنده ایمان و تقوا مجهز هستند كه این موضوع موجب شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی مكتبی در جهان مطرح شود.

وی اظهار كرد: دشمنان ملت ایران اسلامی همواره از وجود و فعالیت های اثرگذار و راهگشای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هراس بوده و هستند و این مقوله را بارها به صراحت بیان كرده اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان كرد: هجمه های تبلیغاتی و منفی مخالفان و دشمنان ایران اسلامی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانگر قدرتمندی و ولایتمداری این نیرو است.

نصرالهی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان كرد: انقلاب اسلامی به بركت خون مطهر شهیدان و مجاهدت های امام راحل به عزت و اقتدار رسیده و قدردانی از رشادت ها، مقاومت و ایستادگی این عزیزان در گرو تبعیت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها