Portal_background_image

نصراللهي: زنان محور ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی هستند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: زنان محور ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی هستند.
 

ابوالقاسم نصرالهیˈ روز دوشنبه در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان مرکزی در اراک افزود: ترویج این امر مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و همه به ویژه بانوان باید در این راستا تلاش مضاعفی داشته باشند.

وی بیان کرد: مهمترین الگو در سبک زندگی ایرانی و اسلامی پیروی از زندگی حضرت علی و حضرت زهرا (س) و سایر ائمه اطهار (ع) است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی ادامه داد: اگر زندگی ها بر اساس قوانین اسلامی پیش رود مشکلی برای خانواده ها ایجاد نخواهد شد و توجه به این مهم امری ضروری است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: زنان از اقشار بسیار تاثیرگذار جامعه هستند که در امر ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی نیز نقش مهمی برعهده دارند.

ˈاشرف جواهریˈ افزود: برگزاری نشست ها، همایش ها، تبلیغات و برپایی نمایشگاه های مختلف در راستای سبک زندگی ایرانی و اسلامی امری ضروری است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان مرکزی، اجرای طرح اثر یک دوره سه ماه تمرین یوگا برظرفیت باروری و علایم سندروم متابولیک در زنان مبتلا به دیابت نوع دو مصوب شد


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها