Portal_background_image

نصراللهي: روابط عمومی ها از اركان مهم اطلاع رساني هر دستگاهي هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: روابط عمومی ها یکی از ارکان مهم اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی هستند و وظیفه خطیری را در شناخت به هنگام توطئه دشمنان و خنثی سازی آن دارند.

ابوالقاسم نصراللهی روز دوشنبه در نشست شورای روابط عمومی های استان مرکزی كه در محل استانداري برگزار شد با بیان اینکه ماموریت سپاه پاسداران در کشور اسلامی ما صرفا یک ماموریت نظامی نیست، افزود: سپاه پاسداران به عنوان حافظ و نگهبان اسلام و ارزشهای اسلامی در عرصه های مختلف حرکت و تلاش دارد.


 نصرالهی خاطرنشان کرد: سپاه در برابر هجمه های مختلف دشمن هر روز به نوعی پا به رکاب و در خدمت فرماندهی کل قوا محیا و آماده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ادامه داد: هجمه دشمن، هجمه آسان و سهلی نیست و باید در ابعاد مختلف بویژه در مقابل جنگ نرم دشمنان مجهزشده که این مسئله مسوولیت ما را در قبال این موضوع سنگین تر می کند.

 وی خاطرنشان کرد: با وجود برنامه ریزی های دشمنان در برابر اسلام، آنها هر چند وقت یک بار سیلی محکمی خورده‌اند.

نصرالهی گفت: رابطه سپاه با روابط عمومی‌ها را به فال نیک گرفته و باید این تعامل را در دفاع از اسلام و مسلمین به کار گیریم.

نصراللهي ادامه داد: آشنایی و اشراف روابط عمومی ها بر تحولات روز جهان اسلام و تدوین منشور عملیاتی در حوزه افکار عمومی در برابر تهدیدات دشمنان از ضروریات مقابله با جنگ نرم است.

وی اظهار کرد: روابط عمومی ها یکی از ارکان مهم اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی هستند و وظیفه خطیری را در شناخت به هنگام توطئه دشمنان و خنثی سازی آن دارند.

در ادامه این جلسه سردار مهدی صدیقی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: مسوولین روابط عمومی‌ها افرادی هستند که قابلیت و شایستگی نهاد مربوطه خود را به جامعه انعکاس می دهند.

 وی وظیفه روابط عمومی‌ها را تحقق خواسته‌های امت اسلامی دانست و گفت: روابط عمومی‌ها باید خواسته‌های امت اسلامی و وظایف ذاتی خود را درون دستگاه مربوطه انعکاس دهند.
 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: روابط عمومی دستگاه ها و نهادهای دولتی گفتمان رهبر معظم انقلاب را در حوزه اقتصاد مقاومتی در لایه های مختلف اجتماعی نهادینه کنند.

سردار سرتیب دوم پاسدار مهدی صدیقی افزود: دشمنان انقلاب با استفاده از اهرم های جهانی، جنگ سنگین اقتصادی و تحریم علیه ایران را آغاز کرده اند و آمادگی تاکتیکی و فکری در برابر این تهدیدات وظیفه ای همگانی است.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با طرح گفتمان اقتصاد مقاومتی هشدارها و راهکارهای لازم را بیان فرموده و هدفگذاری کرده اند و تمامی اقشار فرهیخته و اثرگذار از جمله روابط عمومی ها باید برای عملیاتی شدن آن برنامه داشته باشند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تقویت فرهنگ کار و تولید در جامعه، اصلاح الگوی مصرف، حمایت از تولید ملی، بهره وری حداکثری از منابع و امکانات، تقویت روحیه خودباروی و مردمی کردن اقتصاد را از محورهای برجسته گفتمان رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

سردار صدیقی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو انقلاب با حضور هوشیارانه در صحنه های جنگ تحمیلی، سازندگی، جنگ نرم و اقتصادی با تمام قوا از دستاوردهای نظام دفاع کرده و امروز حضور در عرصه جنگ اقتصادی را مهمترین وظیفه می داند.

وی تصریح کرد: حلقه های صالحین سپاه در لایه های اجتماعی با هدف تبیین محورهای اقتصاد مقاومتی و آمادگی در برابر جنگ نرم دشمن طراحی شده و روابط عمومی دستگاه ها نیز باید با حضور فعالانه در حلقه های صالحین سرباز جبهه بصیرت و آگاهی دهنده افکار عمومی جامعه باشند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: روابط عمومی ها پل ارتباطی مردم و بدنه اجرایی دولت هستند و باید با آمادگی کامل و شناخت قابلیت های مردمی در عرصه شکوفایی اقتصادی و دفاع از حریم ولایت پیشتاز باشند.

وی تاکید کرد: ولایت فقیه رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است که دشمن نوک پیکان حمله خود را به سمت آن نشانه گرفته ولی غافل از آن است که مردم بصیر ایران به عنوان سرمایه نظام، از ولایت پشتیبانی می کنند.

وی یادآور شد: جریان فتنه سال 88 روی دیگری از تهدید و بدخواهی دشمن با هدف براندازی نظام بود که در سایه هوشیاری مردم در 9 دی شکست خورد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بين الملل استانداري نیزگفت: روابط عمومی های استان مرکزی توانمندی های برجسته حرفه ای دارند و با وجود محدودیت های نیروی انسانی و امکانات در برجسته سازی اهداف نظام و سازمان ها اثرگذاری دارند.

ˈکیوان گودرزیˈ افزود: شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی در قالب هشت کمیته تخصصی ساماندهی شده و تلاش حرفه ای هدفمند را در مباحث کلان استان و کشور دنبال می کند.


وي گفت : برگزاری با شكوه برنامه‌های دهه مبارك فجر و بیان دستاوردهای و اقدامات اجرایی نظام جمهوری اسلامی از برنامه هایی است كه روابط عمومی ها باید هنرمندانه آن را انجام دهند.

گودرزي راد به انتخابات رياست جمهوري اشاره كرد و بر آمادگي روابط عمومی های استان مرکزی برای برگزاری هر چه باشكوهتر انتخابات ریاست جمهوری پیش رو تاكيد كرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها