Portal_background_image

نصراللهي: جسارت به قرآن موجب افزایش عظمت وآشنایی جهان با این كتاب مقدس شده است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با محكومیت شدید جسارت به ساحت مقدس قرآن گفت: جسارت به قرآن موجب افزایش عظمت وآشنایی جهان با این كتاب مقدس شده است.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز سه شنبه  افزود: جسارت و توهین به ساحت مقدس كتاب های آسمانی در همه ادیان الهی عملی زشت و قبیح است.

وی تاكید كرد: اقدام سخیف، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توهین آمیز و تحریك كننده یك كشیش نمای آمریكایی در اهانت آشكار به ساحت مقدس قرآن كریم در راستای پروژه شكست خورده اسلام ستیزی و اسلام هراسی انجام شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: طرحان این پروژه باید بدانند كه از قداست و عظمت قرآن كاسته نخواهد شد و تا قیامت این كتاب آسمانی نزد بشریت عزیز و دارای احترام خواهد بود.

نصرالهی ادامه داد: مقامات و علمای جهان مسیحیت، دینمداران، و طرفداران گفت وگوی مذاهب و نخبگان و مسوولان كشورهای اسلامی باید با اعلام موضع موثر خود در قبال این اقدام اسلام ستیزانه و سكوت عملی دولت آمریكا، مانع از تكرار آن شوند.

وی اضافه كرد: اسلام دین آزادیخواهی و رستگاری است و با این اقدام ضمن به نمایش گذاشتن مظلومیت قرآن روند گسترش این دین در جهان بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یادآور شد: این حركت گستاخانه كشیش نمای آمریكایی چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر و آزادی ادیان الهی را برای ملت های دنیا افشا كرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها