Portal_background_image

نصراللهي: توسعه پایدار حوزه كشاورزی در گرو مشاركت عمومی و بین بخشی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: توسعه پایدار حوزه كشاورزی در گرو مشاركت عمومی مردم و همكاری بین بخشی دستگاه های مرتبط است.

بوالقاسم نصرالهی' روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی تشكل های كشاورزی استان مركزی افزود: ملت ایران در عرصه های مختلف و در سخت ترین شرایط با حفظ یكپارچگی و وحدت قدم های سازنده ای را در راه تعالی كشور برداشته اند.

وی اظهار كرد: مشاركت مردم در هشت سال دفاع مقدس و حفظ آرمان های والای رهبر كبیر انقلاب قابل تحسین بوده و هم اكنون نیز پس از گذشت حدود 25 سال از پایان جنگ تحمیلی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مستحكم و استوار در مقابل استكبار و ظلم ایستادگی كردند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: یكی از مهمترین و اساسی ترین اجزا امنیت در كشور ارتقا اقتصادی جامعه و توجه به تولیدات داخلی و محصولات كشاورزی است.

نصرالهی توضیح داد: امنیت در معنای واقعی ایجاد آرامش، ترغیب و تشویق مردم در رسیدن به استقلال و تمامیت ارضی یك كشور است كه كشاورزی و صنایع وابسته به آن نقش مهمی در این راستا ایفا می كنند.

وی ادامه داد: حفظ امنیت غذایی، ارتقا كیفیت محصولات، رشد اقتصادی، استفاده از دانش های نوین، بهره گیری از متخصصان كشاورزی و ایجاد بازار رقابتی سالم از نكات مورد توجه در این حوزه است كه باید بیش از گذشته به آن پرداخت.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان كرد: تغییر ساختار اجتماعی جامعه در تصمیم گیری ها از فردی به گروهی نتایج مثبتی را در سال های اخیر داشته كه می توان به نقش تاثیرگذار تشكل های كشاورزی اشاره كرد.

نصرالهی اشاره كرد: افزایش دانش و ارتقا آگاهی اعضای تعاونی ها و تشكل های كشاورزی ضامن آینده ای روشن در این حوزه است.

وی اضافه كرد: با توجه به دستیابی دانشمندان ایرانی به علوم نوین اقدامات مطلوبی در گرایش های رادیو دارو و كشاورزی در سایت هسته ای خنداب انجام شده كه از آن می توان به عنوان پایلوت كشوری نام برد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: این استان با توجه به صنعتی بودن پتانسیل های خوبی در حوزه كشاورزی دارد كه با حمایت همه جانبه می توان آنها را بالفعل كرد


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها