Portal_background_image

نصراللهي : ایران بر اساس مبانی اعتقادی و برای حفظ جامعه در مبارزه با مواد مخدر مصمم است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: ایران اسلامی بر اساس مبانی اعتقادی و برای حفظ جامعه به خصوص نسل جوان در مبارزه با قاچاق و مصرف مواد مخدر مصمم است.

'ابوالقاسم نصرالهی' عصر دوشنبه در همایش بزرگ بهبود یافتگان از دام اعتیاد در استان مركزی در اراك افزود: قاچاق و مصرف مواد مخدر یكی از عوامل مهم انحطاط اخلاقی در جامعه انسانی است.

وی اضافه كرد: آلوده شدن قشرهای مختلف مردم به خصوص جوانان به مواد مخدر موجب می شود كه كار، تلاش، كوشش و سازندگی در كشور كم رنگ شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: مبارزه همه جانبه با مواد افیونی سنتی و صنعتی وظیفه ای همگانی است و وجود شهدای گرانقدر و جانبازان سرافراز در این بخش نشانگر عزم راسخ ملت در مقابله با قاچاق و مصرف مواد مخدر است.

نصرالهی ادامه داد: امروز قاچاق مواد مخدر ضمن تبدیل شدن به تجارتی جهانی، مساله ای سیاسی است و هر ساله آمریكا در بودجه های سیاست خارجی خود با هدف براندازی جمهوری اسلامی برای توزیع مواد مخدر و مشروبات الكی در كشور اعتبارات كلانی اختصاص می دهد.

وی تاكید كرد: با همه خسارت های وارده به كشور برای مبارزه با قاچاق و مصرف مواد مخدر و تقدیم هزاران شهید و جانباز، ایران اسلامی با قوت و قدرت این مسیر را ادامه خواهد داد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان كرد: آمریكا به خوبی می داند كه در مقابله سخت افزاری با جمهوری اسلامی شكست خواهد خورد بنابراین جنگ نرم را برای انهدام جامعه اسلامی در پیش گرفته است.

نصرالهی یادآور شد: آلوده شدن قشرهای مختلف مردم به خصوص جوانان با مصرف مواد مخدر زمینه جدایی آنان را با ارزش های اسلامی و باورهای اعتقادی فراهم می كند و این مهم در دستور كار نظام سلطه برای به زانو در آوردن ملت شهید پرور ایران اسلامی قرار دارد.

وی اظهار كرد: مسوولان و مردم برای مبارزه با قاچاق و مصرف مواد مخدر باید عزمی جدی داشته و با همكاری و تعامل در این زمینه برنامه ریزی كنند كه نقش ملت در این عرصه بسیار كلیدی و حساس است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار عنوان كرد: باید از ظرفیت مردم و سازمان های مردم نهاد در این عرصه بیش از پیش استفاده كرد.

در این همایش كه با برنامه های شاد هنری در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراك برگزار و از بهبود یافته كار آفرین، كارشناس اداره كل بهزیستی، مسوول شبكه مبارزه با مواد مخدر، مدیرعامل خانه های سازمان های مردم نهاد و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری استان مركزی تجلیل شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها