Portal_background_image

نصراللهي:‌حضور گسترده مردم در انتخابات برگ زرين ديگري در تاريخ انقلاب اسلامي خواهد بود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه كرد: مردم با حضور گسترده در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مقابل چشمان نگران دشمن برگ زرین دیگری به پرونده درخشان انقلاب اسلامی خواهند افزود.

ابوالقاسم نصرالهی' روز دوشنبه در نشست كمیته اطلاع رسانی و سایبری ستاد انتخابات استان مركزی افزود: امروز دشمنان قسم خورده ملت ایران اسلامی نگران حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای در 12 اسفند ماه امسال هستند و با همه توان برای كاهش حضور در انتخابات تلاش می كنند.
 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تاكید كرد: سایت ها و وبلاگ ها نیز با درج مطالب جذاب مردم را به حضور در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تشویق كرده و از تفرقه افكنی پرهیز كنند.

وي بيان كرد:‌ حضور میلیونی و با شكوه ملت در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا ثابت كرد كه مردم ایران، اسلام خواه، دینمدار و ولایتمدار است.

نصرالهی خاطر نشان كرد: تجربه ثابت كرده است كه ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی زمان شناس بوده و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره در صحنه های دفاع از نظام حضوری قدرتمند، باشكوه، معنادار و دشمن شكن داشته و خواهند داشت.

وی اضافه كرد: دستگاه های اجرایی، تبلیغی، فرهنگی، رسانه ای، دینی، علمی و آموزشی می توانند با اجرای برنامه های جذاب و پر محتوا از جمله ارسال پیامك، برگزاری نشست های تخصصی، میزگردهای علمی و جشن رای اولی ها قشرهای مختلف مردم را برای حضور گسترده در انتخابات آماده كنند.

رییس ستاد انتخابات  افزود: اطلاع رسانی هدفمند و آگاهانه همراه با شناخت دقیق نیازهای مخاطب برای حضور گسترده مردم در انتخابات بسیار ضروری است.

نصرالهی اظهار كرد: مساجد، روحانیت، ائمه جمعه، دبیران و اساتید نقش بسزایی در حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای دارند كه باید در این زمینه بیشتر تلاش كنند.

وی اضافه كرد: زمینه تبلیغات رسمی و استفاده از ظرفیت های مختلف به صورت عادلانه برای همه نامزدها در استان فراهم است تا بتوان شاهد رقابتی سالم و آزاد باشیم.

 

در این نشست درباره نحوه فعالیت، برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت دستگاه ها در زمینه افزایش آگاهی عمومی از نقش و اهمیت نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، جایگاه مجلس، معرفی شاخص های نامزد اصلح و حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای بحث و تبادل نظر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها