Portal_background_image

نصراللهي:‌ترویج و گسترش فرهنگ مهدویت رهایی بخش جهان از نظام سلطه است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: ترویج و گسترش فرهنگ مهدویت رهایی بخش جهان از نظام سلطه است و موجب عزتمندی ملت ها می شود.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز سه شنبه در آستانه نیمه شعبان  افزود: انتظار فرج از دستورات مهم دینی محسوب می شود كه در این موضوع آیات و روایات زیادی وجود دارد.

وی تاكید كرد: بالندگی، پویایی و نشر فرهنگ مهدویت كاربردی ترین سلاح برای شكست جنگ نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی است كه باید از نیمه شعبان برای تحقق این مهم استفاده كرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ضافه كرد: شناخت فرهنگ مهدویت، سیره و شخصیت امام زمان (عج) و نشانه های ظهور امری مهم و ضروری است و این مهم و رسالت مراكز دینی، علمی، فرهنگی و تبلیغی را سنگین تر می كند.

نصرالهی خاطر نشان كرد: دشمنان برای ضربه زدن به فرهنگ مهدویت با استفاده از ابزار هنر، سینما و ادبیات قصد دارند آخر الزمان را دروغی بزرگ جلوه دهند بنابراین باید برای خنثی كردن توطئه های دشمنان به صورت همه جانبه وارد میدان شد.

وی اضافه كرد: ظهور امام زمان (عج) به عنوان منجی عالم بشریت حقیقتی بزرگ، روشن، شفاف، قابل درك و فراگیر است كه روز به روز مصادیق این مهم در جهان نمایان می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار توضیح داد: برگزاری جشن های نیمه شعبان در نقاط مختلف دنیا نشانگر انتظار همه ملت ها برای رسیدن به وضعیت مطلوب و عدالت واقعی، صلح و دوستی است كه فرهنگ مهدویت سرشار از این مولفه ها است.

نصرالهی اظهار كرد: جشن های نیمه شعبان باید باشكوه تر از سال های گذشته همراه با شور و شعور باشد تا زمینه انس و محبت مردم به امام زمان (عج) بیش از پیش در جامعه جلوه گر شود.

وی یادآور شد: بروز موج بیداری اسلامی، تلاش جهان اسلام برای عزتمندی بیشتر و تزلزل پایه های نظام سلطه در دنیا از نشانه های اثرگذاری فرهنگ مهدویت است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها