Portal_background_image

با حضور استاندار نشست هماهنگي ستاد سفر كاروان تدبير و اميد به استان برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی نشست هماهنگی ستاد سفر کاروان تدبیر و امید به استان در محل استانداری برگزار شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اهداف سفر رئیس جمهور به استان، اظهار کرد: دیدار رئیس جمهور با مردم استان مرکزی یکی از مهمترین اهداف این سفر است.

وی بیان کرد: باید از  سفر هیات دولت به استان به اندازه ظرفیت این سفر استفاده کرد که این ظرفیتها مشخص شده اند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: در راستای حل مشکلات استان مهمترین موضوعات را برای سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار داده ایم که تخصیص اعتبار صد درصدی به پروژه های دارای ردیف اعتبار از جمله آن می باشد.

زمانی قمی گفت: آلودگی هوای کلان شهر اراک از مهمترین مشکلات این شهر است که در این زمینه نیز اجرای پروژه هایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به جلسات و برنامه هایی که باید قبل از سفر در سطح ملی دنبال شود، ادامه داد:  ارائه توانمندی های استان به رئیس جمهور در راستای جلب و جذب سرمایه گذار، نشست با متنفذین و همچنین طرح درخواستها و مسائل و مشکلات استان در نشستی با حضور رئیس جمهور، وزرا و سازمان های مربوطه از جمله این جلسات است.

استاندار مرکزی گفت: اعطای مجوزهایی به استان از سوی دولت نیز از دیگر مواردی است که در جلسه با رئیس جمهور مطرح و حاصل این جلسه مصوبات و طرح های مصوب رئیس جمهوری برای استان خواهد بود.

زمانی قمی گفت: بهره برداری از پروژه های قابل افتتاح استان و همچنین کلنگ زنی پروژه هایی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرایی خواهند شد از دیگر اهداف این سفر است.

استاندار مرکزی گفت: در راستای ظرفیت سازی برای این سفر از ماه های قبل برنامه ریزی و اقدامات را آغاز کرده ایم و در مدت باقیمانده تا سفر نیز هماهنگی و پیگیری های لازم را در تهران برای پیشبرد بهتر امور خواهیم داشت.

زمانی قمی در این نشست از تشکلهای سیاسی استان که دلسوزانه برای انجام این سفر تلاش می کنند تشکر کرد و گفت: تشکلهای سیاسی در همه عرصه ها چه در انتخابات و سایر مسائل اجتماعی و سیاسی حضور دارند و فعالیت آنها برای ایجاد شور و نشاط سیاسی امری لازم است.

استاندار مرکزی از زحمات و تلاش های جامعه روحانیت استان که ضمن حمایت از دولت برای رفع مشکلات  و توسعه استان تلاش می کنند و در راس همه از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان تقدیر و تشکر کرد و گفت:  همانقدر که انتقاد سازنده را ترویج می دهیم باید فرهنگ سپاس و قدردانی را هم ترویج و نهادینه کنیم.

گفتنی است این نشست با حضور مسئولین کمیته های 27 گانه ذیل ستاد سفر کاروان تدبیر و امید به استان، معاونین استاندار و فرمانداران شهرستانهای تابعه برگزار شد و در ابتدا مسئولین کمیته ها از اقدامات انجام شده گزارشی را ارائه کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها