Portal_background_image

استاندار: نشست هاي مردمي كليد افزايش اعتماد عمومي جامعه است

آقازاده استاندار مرکزی در ملاقات مردمی که در محل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد، گفت: برگزاری نشست های مردمی کلید افزایش اعتماد عمومی و آشنایی با مشکلات شهروندان جامعه است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: برگزاری این نشست ها تاثیر بسزایی در افزایش ارتباط هرچه بیشتر مردم با مسئولان، افزایش اعتماد عمومی و تسریع در رفع مشکلات جامعه دارد.

وی ادامه داد: در این نشست ها با تعامل و همدلی هرچه بیشتر مسئولان و مردم زمینه حل برخی مشکلات و افزایش تولید و اشتغال در استان فراهم می شود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: تسهیل در رفع مشکلات مردم و واحدهای تولیدی و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی یکی از بهترین راهبردها برای رفع معضل بیکاری و افزایش اشتغال پایدار در جامعه به شمار می رود که این مهم با برگزاری نشست های مردمی، اتحاد و همدلی بخش خصوصی و دولتی محقق می شود.

آقازاده گفت: نشست روز جاری با هدف رفع مشکلات مردم و اختلافات برخی دستگاه های اجرایی استان برگزار شده است.

گفتنی است در این نشست که با حضور استاندار مرکزی و برخی مدیران اجرایی استان برگزار شد،  دستورات لازم برای 6 پرونده مورد اختلاف برخی دستگاه های اجرایی استان صادر شد.

همچنین در این نشست به مشکلات 10 نفر از تولیدکنندگان و مردم استان مرکزی در حوزه های مختلف کشاورزی ، سرمایه گذاری و اقتصادی توسط استاندار رسیدگی و دستورات لازم برای رفع این مشکلات به دستگاه های اجرایی و فرمانداران صادر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها