Portal_background_image

با حضور استاندار؛ نشست مجمع نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد

در نخستین نشست مجمع نمایندگان استان در سالجاری که با حضور استاندار مرکزی در دفتر تهران برگزار شد، رونق تولید راهبرد برون رفت از رکود اقتصادی عنوان شد و حمایت از تولیدی داخلی مورد تاکید قرار گرفت.

در این نشست بر برگزاری مستمر جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سالجاری و تلاش در جهت برداشتن گام‌های اساسی به منظور رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان تاکید شد.

همچنین با اشاره به بروز برخی مشکلات و موانع کارخانجات تولیدی استان نظیر هپکو، ماشین‌سازی و ... تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی، حمایت از تولید داخلی عنوان شد و اینکه مجموعه مدیریتی استان باید در سال جاری با اتخاذ سیاست‌های حمایتی در حوزه اقتصادی به کمک تولید بشتابند و مشکلات و موانعی که پیش روی واحدهای تولیدی است را برطرف کنند.

استاندار مرکزی در این نشست در خصوص آخرین وضعیت اعتبارات استانی و نیز اعتبارات سفر دولت به استان مرکزی  گزارشی ارائه کرد و مقرر شد مجموعه مدیریتی استان پیگیر اخذ سهم اعتبارات سفر دولت در سال جاری باشند و اعتبارات حوزه راه، آب و بهداشت و درمان به صورت ویژه پیگیر و تخصیص یابد تا مردم هر چه سریع‌تر از برکات سفر دولت به استان بهره‌مند شوند.

در این نشست انتظار مجمع نمایندگان استان تصدی سمت‌های مدیریتی استان توسط نیروهای بومی و کاردان بیان شد  که مقرر گردید استاندار مرکزی و معاونین استاندار در این خصوص اقدام لازم را  بعمل آورند.

موضوع سفر یک روزه وزیر اقتصاد و امور دارایی به همراه رئیس سازمان امور مالیاتی و سازمان خصوصی‌سازی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود که مقرر شد در این سفر با برگزاری نشست‌های تخصصی به گونه‌ای برنامه ریزی شود که زمینه‌ساز حمایت از تولید و صنعت شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها