Portal_background_image

با حضور معاون اقتصادي استاندار؛ نشست كارگروه تخصصي اشتغال استان برگزار شد

با حضور افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان در محل استانداری برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: اقشار مختلف مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه حجت را بر مسئولان تمام کردند و وظیفه خود را انجام دادند و امروز رسالت مسئولان سنگین است و باید وظیفه و دین خود را نسبت مردم ادا کنند.

افشون عنوان کرد: شاخص ها در استان مرکزی بیانگر رونق اقتصادی است و واحدهای اقتصادی از حالت رکود خارج شده اند.

وی گفت: تسهیلاتی که پارسال به واحدهای تولیدی و اقتصادی این استان پرداخت شد، چند برابر سهم تعیین شده بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی افزود: پارسال سهم این استان در ارایه تسهیلات به حدود 350 واحد صنعتی بود که تا پایان سال به یکهزار واحد تسهیلات پرداخت شد.

افشون گفت: استان مرکزی توانست در سال گذشته پایین ترین نرخ بیکاری را در کشور کسب کند و این آمارها بیانگر تلاش و فعالیت مدیران اقتصادی است.

وی اظهار کرد: روز گذشته برخی افراد از این استان تلاش های مدیران اقتصادی استان مرکزی را زیر سئوال برده اند که بیان این مطالب و عصبانیت ها تنها به دلیل شکست نامزد مورد نظرشان در انتخابات است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرای این استان به ویژه مدیران اقتصادی عملکرد شفاف و موفقی داشته اند و این مهم به طور کامل مشهود است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: جذب اعتبارات تخصیص شده سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی در سال قبل باید در راس امور قرار گیرد.

افشون افزود: بانک ها در این راستا باید همه تلاش مضاعفی داشته باشند و فرمانداران نیز در شهرستان های مختلف در این خصوص نظارت های ویژه اعمال کنند.

وی بیان کرد: با تحقق این اعتبار مشکل بسیاری از خانواده های محروم حل می شود و توجه به این مهم امری ضروری است.

افشون در خصوص حادثه تروریستی 17 خردادماه مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل در تهران نیز، گفت: زمانی که حملات تروریستی در تهران شکل گرفت مجلس، بازار و واحدهای اقتصادی با قدرت به کار خود ادامه می‌دادند و این نشان می‌دهد عزم ملت برای حرکت رو به جلو جدی و قاطع است. 

وی افزود: کوردلان و دشمنان بدانند با این اقدام ها کوچکترین خدشه ای به اراده مردم در حمایت از نظام وارد نمی شود.

گفتنی است در این نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سخنانی را بیان کرد و بانک های عامل، کمیته امداد و بهزیستی استان مرکزی گزارشی از عملکرد تبصره 26 قانون بودجه سال 95 و تسهیلات سفر رئیس جمهوری را ارایه کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها