Portal_background_image

نشست صميمي استاندار مركزي با دانش آموزان نخبه بسيجي برگزار شد

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با دانش آموزان نخبه علمی، فرهنگی و هنری بسیجی استان، گفت:تفکر بسیجی از بازوان قوی انقلاب اسلامی در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب و شهدا در کشور است.

آقازاده استاندار مرکزی با  یادآوری آغاز هفته بسیج و روز سیزدهم آبان ماه سالروز شهادت شهید حسین فهمیده،اظهار کرد: عزت و آزادگی در جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا و ایثارگری های جانبازان و ایثارگران است و می طلبد که افراد جامعه به خصوص جوانان برای پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر کشور روحیه شهدا و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار دهند.

آقازاده افزود: تفکر بسیجی از بازوان قوی انقلاب اسلامی در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب و شهدا در کشور است و حضور دانش آموزان نخبه با تفکر و روحیه بسیجی در مدارس نشان از بیداری و هوشیاری جوانان و ادامه راه شهدای انقلاب توسط این قشر از جامعه است.

وی ادامه داد: تحریم ظالمانه آمریکا علیه ایران اسلامی در واقع ملت ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

آقازاده گفت: آمریکا با تحریم صنایع هوایی، دارویی و مواد اولیه مورد نیاز مردم ایران اسلامی بر خلاف آنچه می گوید به ملت ایران فشار می آورد.

وی افزود: آمریکا با تحریم صنایع هوایی، دارویی و مواد اولیه مورد نیاز مردم ایران اسلامی بر خلاف آنچه می گوید به ملت ایران فشار می آورد.

آقازاده  ادامه داد: دولت آمریکا با وضع تحریم های ظالمانه علیه کشور به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی است و ملت ایران اسلامی همانند سایر صحنه های انقلاب با روحیه بسیجی پشت سر مقام معظم رهبری در برابر تمامی زیاده خواهی های دشمنان ایستادگی کرده و توطئه دشمنان را نقش بر آب می کند.

وی یاد آور شد: بزرگترین اجتماع جهان با حضور بیش از 15 میلیون نفر از مسلمانان کشورهای اسلامی منطقه و جهان در پیاده روی اربعین شکل گرفت که نمونه آن در هیچ کجای جهان قابل مشاهده نیست.

استاندار مرکزی حضور مسلمانان در اجتماع بزرگ اربعین امام حسین(ع) را نماد اتحاد، همدلی و همبستگی دنیای اسلام دانست و گفت: دشمنان اسلام و قرآن با انجام برخی توطئه ها به دنبال کمرنگ کردن این حماسه بزرگ هستند اما از عشق و ارادت شیعیان به خاندان عصمت و طهارت کم نمی شود و هر سال این آیین معنوی با اشتیاق بیشتری شکل می گیرد.

آقازاده در بخش دیگری از سخنانش افزود: با وجود تلاش ها مدارس کشور در شان و جایگاه انقلاب و ایران اسلامی نیست و می طلبد که توجه به این حوزه بیشتر در دستور کار مسئولان مربوطه باشد.

وی ادامه داد: جوانان نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور و انقلاب برعهده دارند و نیاز است با حمایت هرچه بیشتر دولت زمینه تحصیل و رشد علمی این افراد در جامعه فراهم شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها