Portal_background_image

نشست صميمي استاندار با كاركنان استانداري برگزار شد

استاندار مرکزی در اولین نشست خود با کارکنان استانداری، گفت: صمیمیت، همدلی، درک متقابل و تلاش برنامه ریزی شده برای دست یابی به اهداف و انجام ماموریتهای محوله سرلوحه امور کارکنان استانداری قرار گیرد.

آقازاده استاندار مرکزی ارتباط صمیمی، درک متقابل، صداقت و کمک گرفتن از نیروهای دلسوز و توانمند را در پیشبرد امور و خدمت بی شائبه به مردم موثر دانست و گفت: ایجاد  فضای صمیمیت، رفاقت و ارتباط بین اهداف سازمانی و انتظارات کارکنان موجب پویایی و از بین رفتن سردی روابط سازمانی و ایجاد انگیزه کار و فعالیت مشتاقانه بین کارکنان می شود.

آقازاده ضمن اشاره به سوابق کاری خود در بخشهای مختلف وزارت کشور ،ابراز داشت: با ساختار، اهداف و ماموریتهای وزارت کشور و همچنین پیچ و خم های اداری آن آشنا هستم و اعتقاد دارم که مدیران بخش های مختلف می بایست از میان کارکنان استانداری شناسایی و بکار گیری  شوند.

وی بر کادر سازی و فراهم کردن زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای کارکنان دولت تاکید کرد و گفت: بنا داریم با تشکیل یک گروه خبره، نسبت به شناسایی و معرفی نیروهای توانمند از داخل مجموعه استانداری برای تصدی پستهای مدیریتی اقدام نموده و کمترین نیروها را از خارج مجموعه بکار گیری نماییم.

گفتنی است در این دیدار تعدادی از کارکنان و نماینده بازنشستگان استانداری نیز سخنانی را بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها