Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي نشست شوراي فرهنگ عمومي استان برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی و حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان نشست شورای فرهنگ عمومی استان برگزار شد.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: اوقات فراغت ظرفیتی مهم است که باید با برنامه ریزی منسجم و متمرکز همراه باشد تا مطلوب ترین بهره وری را حاصل کند. 

وی ادامه داد: غنی سازی اوقات فراغت با بهره گیری از آموزه های دینی و ارزش های انقلابی بهترین مسیر برای پر کردن مناسب زمان های خالی جوانان و نوجوانانی است که به دنبال نشاط هستند و این مهم باید در دستور کار همه دستگاه هاو نهادهای متولی قرار گیرد. 

امام جمعه اراک اظهار داشت: ذائقه جامعه هدف در برنامه های اوقات فراغت در شهرها و مناطق مختلف استان متفاوت است و برای موفقیت در این امر خطیر نیاز سنجی و برنامه ریزی متفکرانه و اندیشه محور ضروری است. 

وی یادآور شد: جوانان و نوجوانان باید با محیط های کسب و کار آشنا شوند و مهارت را به عنوان موضوع محوری وارد برنامه های اوقات فراغت کنند.

آیت الله دری نجف آبادی توضیح داد: کار تیمی، هماهنگی، یکصدا شدن و مسئولیت پذیری باید از تجارب اساسی جوانان و نوجوانان در برنامه های اوقات فراغت باشد. 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ادامه سخنان خود نظم اجتماعی و حرکت در مسیر ارزش های انقلاب اسلامی را لازمه نشاط اجتماعی عنوان کرد و گفت: جهت گیری و برنامه ریزی ها در این خصوص نباید با اهداف و آرمان های نظام اسلامی فاصله داشته باشد.

وی یادآوری کرد: نشاط اجتماعی باید با مشارکت همه دستگاه های اجرایی در راستای اهداف حاکمیت اسلامی مدیریت شود تا به این بهانه اهداف بیگانگان محقق نشود. 

امام جمعه اراک افزود: آموزش های دینی، مهارت های کارآفرینی و خوداتکایی، هنر انقلاب اسلامی با محوریت ارزش های انقلابی باید سرلوحه امور مسئولان در غنی سازی اوقات فراغت باشد. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها