Portal_background_image

نشست شوراي اطلاع رساني استانداري برگزار شد

با حضور عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری نشست شورای اطلاع رسانی استانداری و واحدهای تابعه در محل استانداری برگزار شد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: اطلاع رسانی از اقدامات و دستاوردهای هر سازمان امری ضروری است  و در این میان مسئولین روابط عمومی ها نقش مهمی را بر عهده دارند.

وی تبلیغات محیطی ، تشریفات مراسم ، تحقیقات و افکار سنجی و اطلاع رسانی را از وظایف مهم روابط عمومی ها دانست و ادامه داد: پایگاه های اطلاع رسانی بعنوان مهمترین رکن  در امر اطلاع رسانی  به شمار می روند که لازم است از این ظرفیت بخوبی در راستای اطلاع رسانی بهره گرفته شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری بر بهره گیری از فضای مجازی در امر اطلاع رسانی نیز تاکید کرد و گفت: فرمانداریها، بخشداریها و دفاتر و ادارات کل استانداری باید به منظور انتشار اخبار و اقدامات هر حوزه  از  ظرفیت شبکه های اجتماعی استفاده بیشتر و بهتری داشته باشند و  در این راستا نسبت به ایجاد کانال های تلگرامی اقدام نمایند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری  دقت، صحت و سرعت را از عناصر اصلی خبر عنوان کرد و گفت: مسئولین روابط عمومی فرمانداریها و بخشداریها و رابطین خبری دفاتر و ادارات کل استانداری باید ضمن تلاش درجهت اطلاع رسانی مناسب و بهنگام و به روز از طریق پایگاه اطلاع رسانی،  رعایت اصول خبر نویسی را در تدوین اخبار مورد توجه قرار دهند.

گفتنی است در این نشست  گزارشی از نتایج ارزیابی پایگاه اطلاع رسانی استانداری ارائه شد و بر آموزش رابطین خبری بخشداریها، ایجاد کانالهای تلگرامی فرمانداریها و بخشداریها و... تاکید شد.

یاد آور می گردد در این نشست مسئولین روابط عمومی فرمانداریها و بخشداریها ، رابطین خبری معاونت ها، دفاتر و ادارات کل استانداری نظرات و پیشنهادات خود را  در راستای ارتقاء  پایگاه اطلاع رسانی استانداری بیان کردند و  همچنین توضیحات و آموزش های لازم  از سوی مسئول پایگاه اطلاع رسانی استانداری  به اعضا حاضر در جلسه ارائه شد.

درپایان از  مسئولین روابط عمومی و رابطین خبری فرمانداریها، بخشداریها، معاونت ها ، دفاتر و ادارات کل استانداری که در ارزیابی سال 95 پایگاه اطلاع رسانی استانداری رتبه برتر را کسب کردند با اهدای لوح تقدیر  شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  1. عرفان طلب در تاریخ

    به به چه عکس قشنگی. چه سخنران خوبی!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

 
 

مطالب ویژهمطالب اختصاصی
آخرین اخبار دفاتر استانداری

آخرین اخبار بخشداری ها