Portal_background_image

با حضور استاندار نشست ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندان برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی یازدهمین نشست ستاد صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندان در محل استانداری برگزار شد.

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به ارائه نتایج ارزیابی مدارس شهرستان اراک در این نشست، اظهار کرد: نتایج این ارزیابی به صورت شفاف مطرح شد تا از نظرات اعضا استفاده کنیم و اگر اشکالاتی نیز وجود دارد با کمک همدیگر در جهت رفع آنها تلاش نمائیم.

وی بیان کرد: بی تردید آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند در جهت حل همه مشکلات برآید و باید برای رسیدن به استانداردهای لازم با این نهاد همکاری لازم را داشته و کمک کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: این اقدام یک کار مطالعاتی است که باید تجزیه و تحلیل شود و از ظرفیت های مختلف برای رفع مشکلات استفاده شود.

حسن بیگی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، گفت:  با توجه به ترکیب نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و عزم آنها برای همراهی با دولت و کمک به توسعه استان باید از این ظرفیت در راستای حل مشکلات استان بهر گرفت.

وی با اشاره به اینکه در ارزیابی صورت گرفته اکثر شاخصها به طور نسبی در وضعیت خوبی قرار دارند، گفت: شاخصهایی که در وضعیت مناسبی نیستند باید با دقت و تدبیر برای ارتقاء آنها با استفاده از نظرات کارشناسان تلاش شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: یافته های این ارزیابی  باید در قالب یک گروه کارشناسی به صورت پیوسته مورد پیگیری قرار گرفته و عملیاتی شود.

حسن بیگی عنوان کرد: طرح و نتیجه ارزیابی باید در جلسات کارشناسی آموزش و پرورش مطرح شود و از نظرات کارشناسان برای حل مشکلات استفاده گردد.

حسن بیگی گفت: در صورت امکان این طرح ارزیابی در تمام  یا تعدادی از شهرستانهای استان انجام شود.

گفتنی است در طرح ارزیابی مدارس شهرستان اراک با در نظر گرفتن سه ذینفع معلمین، دانش آموزان و والدین ، وضعیت حقوق شهروندی آنها مورد بررسی قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها