Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار نشست ستاد ساماندهي امور جوانان استان برگزار شد

با حضور حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان در محل استانداری برگزار شد.

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد:  برنامه های اوقات فراغت باید براساس نیازسنجی، علاقه مندی و مشارکت خود جوانان و دانش آموزان در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود تا دانش آموزان بر اساس علاقه خود این برنامه ها را در طول سال نیز دنبال کنند.

وی بیان کرد:  ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جوانان امر مهمی است که باید در برنامه ریزی برای اوقات فراغت آنان مدنظر قرار گیرد، که در این میان تاکید ما براجرای برنامه های نشاط آور طبق موازین و شئونات اسلامی است.

حسن بیگی بیان کرد: سال گذشته در برخی از پارک ها، برنامه های متنوعی برگزار شد که شاهد حضور چشمگیر مردم بودیم و این نشان از آن دارد که مردم خواهان اینگونه برنامه ها هستند.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: یکی از مؤثر ترین راهکار های عملی در راستای ساماندهی اوقات فراغت جوانان، استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و سازمان های مردم نهاد و آگاه سازی خانواده ها و تعامل و همکاری همه دستگاه های فرهنگی، اجرایی و بویژه دستگاه های متولی ورزش وجوانان است.

حسن بیگی بر بهره گیری بیشتر از ظرفیت سازمان های مردم نهاد تاکید کرد و گفت: باید اموری که قابل واگذاری به سازمانهای مردم نهاد هستند، شناسائی شوند که  دستگاه های اجرائی و سمن ها در معرفی این امور نقش مهمی برعهده دارند.

وی ابراز کرد: کارهایی که در رابطه با واگذاری مسئولیت به سمن  ها صورت می گیرد، باید دقیق و حساب شده انجام شود تا بعدا مشکلی بروز نکند و در واقع فرآیند باید قانونمند پیگیری شود.

حسن بیگی خاطر نشان کرد: دستگاه های مرتبط با غنی سازی اوقات فراغت، تا 20 خرداد ماه جاری برنامه هایشان را به منظور بررسی و کار کارشناسی به دبیرخانه ستاد اعلام نمایند.

 معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندارهمچنین بر پیگیری مصوبات جلسات این ستاد تاکید کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها