Portal_background_image

با حضور استاندار؛ نشست اعضاي كميسيون صنايع مجلس با صنعتگران و فعالان اقتصادي ساوه برگزار شد

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با صنعتگران و فعالان اقتصادی شهرستان ساوه، گفت: شهرستان ساوه نقش مهمی در توسعه اقتصادی و صنعتی کشور دارد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: شهرستان ساوه نقش مهمی در توسعه اقتصادی و صنعتی کشور دارد که تحقق شاخص های اقتصادی در این شهرستان به عنوان یکی از ظرفیت های ارزشمند استان مرکزی مطرح است.

استاندار مرکزی  با قدردانی از سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای به استان مرکزی افزود: استان مرکزی با ظرفیت های ارزشمند تولیدی، صنعتی و کشاورزی یکی از بازوهای پرتوان کشور در تحقق توسعه پایداراقتصادی است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی گفت: قاچاق کالا و ارز جبهه اقتصادی کشور را با تنگناهای بسیاری مواجه می کند.

 اکبریان تصریح کرد: تسهیل در چرخه فرآیند های اداری کشور به ویژه در حوزه صنایع و معادن مطالبه بسیاری از صنعتگران و فعالان اقتتصادی است.

وی عنوان کرد: فعالان سنگر تولید و اقتصاد امروز در کشور به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی فعالیت می کنند و در این راستا با تنگناهایی مواجه اند.

اکبریان تصریح کرد: تحقق فراگیر قانون رفع موانع تولید و مبارزه با قاچاق کالا دو اولویت شاخص مجلس شورای اسلامی است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: امروز تولید صادرات محور مولفه ارزشمندی در راستای تقویت تولید ملی است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: تامین منابع آب و نیاز به بسترهای مدون آموزشی در حوزه های مختلف از جمله فرآیندهایی است که باید در ساوه تقویت شود.

 منصوری افزود: ترویج فرهنگ بهینه صرفه جویی و تجهیز زمین های کشاورزی به آبیاری های نوین باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

وی گفت: تخصیص 450 لیتر بر ثانیه از سد کوچری تا حدی در رفع کمبود منابع آبی در این شهرستان موثر است اما کافی نیست.

گفتنی است در این نشست امام جمعه و فرماندار شهرستان ساوه ، مقدسی نماینده نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی نیز سخنانی را بیان کردند.

گفتنی است پایان این نشست از تعدادی از فعالان عرصه تولید و اقتصاد شهرستان ساوه تجلیل شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها