Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي نخستين نمايشگاه تخصصي خدمات و مبلمان شهري در اراك گشايش يافت

با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران سازمان های همیاری شهرداری ها و دهیاری های کشور نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در اراک گشایش یافت.

در این نمایشگاه که در فضایی به وسعت هفت هزار مترمربع برپا شده است، بیش از 40 شرکت کننده از جمله شهرداری های اراک، ساوه، سازمان زیباسازی شهرداری اراک ، شرکت های مرتبط با مبلمان شهری، خدمات شهری و حمل و نقل عمومی حضور دارند.

استاندار استان مرکزی پس از بازدید از قسمت های مختلف نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه بیان کننده استعدادهای صنعتی استان مرکزی و خارج از استان است که فرصت مناسبی را برای انتخاب برتر مبلمان شهری برای بازدیدکنندگان فراهم آورده است.
 زمانی قمی در بازدید از غرفه شهرداری ساوه نیز گفت: هر آنچه در ساوه وجود دارد مثبت است، زیرا این شهر با داشتن استعدادهای زیاد و قابلیت های فراوان نه تنها از شهرهای مهم استان بلکه از جمله شهرستان های با اهمیت کشور است.
وی افزود: افق دید 10 سال آینده شهرستان ساوه با داشتن واحدهای صنعتی متنوع و ظرفیت های بسیار خوب ، رویکرد بازگشت جمعیت به این خطه را به دنبال خواهد داشت.
نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی با هدف ایجاد بستر مناسب برای انعقاد تفاهم نمامه های تجاری میان شرکت های حاضر در نمایشگاه و متخصصان این حوزه تا نهم بهمن ماه جاری همه روزه از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان است

گالری تصاویرمعاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها