Portal_background_image

نخستين نشست كميته اطلاع رساني ستاد سفر كاروان تدبير و اميد به استان برگزار شد

با حضورمصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری، مسئولان رسانه ای، اجرایی و روابط عمومی فرمانداری های استان نخستین نشست کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و تشریفات ستاد سفر كاروان تدبير و اميد به استان در محل استانداری برگزار شد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: سفر کاروان تدبیر و امید فرصتی طلایی برای طرح مزیت ها و مشکلات استان است و باید در سایه برنامه و بسیج امکانات بهترین اطلاع رسانی در این ایام صورت بگیرد.       

عرب افزود: اگرچه همه دولت ها به نوعی قائل به سفرهای استانی بودند اما، تفاوت سفرهای کاروان تدبیر و امید این است که برنامه محور است و از تصویب فله ای مصوبات فاقد پشتوانه کارشناسی می پرهیزد.         

وی بیان کرد: درحال حاضر یکی از مشکلات جدی استان شمار زیاد طرح های نیمه کاره است که در سفرهای استانی دولت های قبل کلید خورده است.         

مدیر کل روابط عمومی استانداری بیان کرد: ستاد سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی کمیته های 28گانه ای دارد که حوزه اطلاع رسانی، تشریفات و تبلیغات به عنوان یکی از کمیته های مهم مطرح است.         

وی توضیح داد: به منظور استفاده بهینه از همه امکانات رسانه ای استان در پوشش خبر سفر دولت به استان ، ایجاد ستاد خبری مهمترین اقدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باید با همکاری خانه مطبوعات استان دنبال شود و انجمن عکاسان استان نیز باید برای این سفر برنامه ریزی لازم را داشته باشند.        

مسئول کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و تشریفات ستاد سفر کاروان تدبیر و امید به استان مسئله ساماندهی تبلیغات محیطی شهرها را وظیفه شهرداری ها و فرمانداری ها عنوان کرد و گفت: در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی برای همراهی پای کار هستند و می بایست فضا و فرصت را برای حضور و مشارکت آحاد مردم، احزاب، تشکلها، و گروه ها و ستادهای مردمی در همه عرصه ها به ویژه عرصه اطلاع رسانی فراهم کنند.   

عرب خاطرنشان کرد: دو روز قبل از سفر دولت، سامانه سامد (111) با 200 کاربر در سه شیفت در استان فعال می شود که با حفظ حقوق شهروندی و شیوه ای محترمانه، پاسخگویی به مطالبات مردمی را دنبال می کند.        

وی گفت:  تبلیغات و اطلاع رسانی و در کنار آن تشریفات از بخشهای مهمی است  که در سفر هیات دولت به استان مد نظر است و در این راستا فهرستی از اقداماتی که باید انجام شود تهیه شده که به دستگاه های اجرایی و رسانه ها ابلاغ می شود .

گفتنی است در این نشست در خصوص چگونگی انتقال اطلاعات به خبرنگاران، نحوه صدور کارت برای حضور در آیین ها، برنامه ریزی برای حضور گسترده خبرنگاران در آیین استقبال فرودگاه به بحث و نظر گذاشته شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها