Portal_background_image

با حضور استاندار : نخستين مدرسه بيمارستان استان مركزي راه‌اندازي شد

مدرسه بیمارستان حامی یار به عنوان یکی از مجهزترین مدرسه بیمارستان های کشور در بیمارستان امیرکبیر اراک راه‌اندازی شد.

سیدعلی آقازاده در آیین افتتاح مدرسه بیمارستان حامی یار در اراک، اظهار کرد: موسسه حامی یار علیرغم عمر کوتاه فعالیت خود، اقدامات بسیار موثری در راستای حمایت از بیماران نیازمند بویژه کودکان مبتلا به سرطان که متاسفانه یکی از آلام جامعه است، انجام داده است.

وی افزود: کمک موسسه در کنار کمک خیران همیشه در استان مرکزی سرآمد بوده به طوری که خیرین استان در تمام حوزه های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و کمک به نهادهای حمایتی در کشور سرآمد بوده و در تمام مناسبات انسانی، اجتماعی و اخلاقی با حضور موثر خود خدمات خوبی را ارائه داده‌اند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در استان حدود ۲۴۰ کودک زیر ۱۸ سال تحت پوشش موسسه حامی یار هستند و  ۲۲۰ معلم داوطلب، تجربیات و دانسته‌های علمی و تجربی خود را در اختیار این کودکان قرار می دهند .

آقازاده تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید از این موسسه مردمی حمایت های لازم را انجام دهند که در این خصوص استانداری مرکزی نیز از هیچ کوششی و اقدامی دریغ نمی کند .

استاندار مرکزی اضافه کرد: مدرسه بیمارستان می تواند سبب ایجاد امنیت خاطر و نشاط معنوی در کودکان مبتلا به سرطان شود تا طی روند درمان از تحصیل خود بازنمانند .

وی اضافه کرد: زمین ۳۲۰ متری برای توسعه مدرسه بیمارستان به عنوان یک خدمت کوچک توسط دولت در اختیار این موسسه قرار می گیرد که  امیدواریم  با تعامل دستگاه های دولتی و خیرین سلامت،  تکمیل این پروژه با سرعت بیشتری پیگیری شود .

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها