Portal_background_image

استاندار درنشست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي كشور؛ موانع و مشكلات محيط كسب و كار ناشي از اجراي قوانين را مطرح كرد

زمانی قمی در شصتمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی کشور که با حضور وزرای اقتصاد و دارایی و صنعت، معدن و تجارت در سالن جلسات اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، موانع و مشکلات محیط کسب و کار ناشی از اجرای قوانین را مطرح کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، اظهار کرد:  بهبود مستمر محیط کسب و کار، ارتقاء فرهنگ اقتصادی محیط کسب و کار و مهارت های شغلی و کار آفرینی و  همچنین ارتقاء سطح کیفی گفتگو برای حل مشکلات  از راهبردهای استان مرکزی در این شوراست.

استاندار مرکزی  با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، گفت: پایش محیط کسب و کار در استان و همچنین وجود کمیته هماهنگی که مسائل شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در آن هماهنگ می شود از  اقدامات شاخص استان مرکزی است.

زمانی قمی همچنین درخصوص معافیت حق بیمه کارگاههای زیر 5 نفر ، مشکلات بیمه ای صنایع دستی، ترکیب هیاتهای بدوی و تجدید نظر تامین اجتماعی نیز مواردی را مطرح کرد.

گفتنی است استان مرکزی جزء نخستین استانهای کشور بود که درنشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی کشور حضور یافت.

یادآور می گردد طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی در این نشست از خدمات ارزنده استاندار مرکزی بعنوان رئیس شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی استان با اهدای لوح تقدیر کرد.

این نشست با حضور وزرای امور اقتصاد و دارایی و صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و وزیر امور اقتصاد و دارایی  ،رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور نیز سخنانی را بیان کردند.

گالری تصاویرسرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها