Portal_background_image

مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان فراهان در جریان سفر استاندار مرکزی به آن شهرستان مطرح و راهکارهای مناسب برای حل آنها ارائه شد.

مشکلات و نیازهای شهرستان فراهان روز پنج شنبه در جلسه شورای اداری مشترک استان و این شهرستان با حضور استاندار مرکزی مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که جمعی از مدیران و مسوولان استان مرکزی ، امام جمعه فراهان، نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی شرکت داشتند، مهمترین مسائل و مشکلات این شهرستان مطرح و راهکارهای مناسب برای حل آنها ارائه شد.

تسریع در تکمیل طرح های نیمه تمام از جمله بیمارستان شهرستان فراهان، حل مشکلات بهداشت و درمان، استقرار ادارات دولتی، ارائه تسهیلات بانکی برای توسعه اشتغال و حل مشکلات کشاورزی، مهمترین مسائل و مشکلاتی بود که در این جلسه عنوان شد.

در این جلسه پس از بحث و بررسی مسائل مطرح شده پنج کارگروه شامل صنعت، و معدن و تجارت، محیط زیست، کشاورزی، آب و فاضلاب و علوم پزشکی به منظور پیگیری، ارائه راهکار مناسب و حل مشکلات مطرح شده تشکیل شد.

استاندار استان مرکزی در این جلسه بر ضرورت پیگیری و اجرای مصوبات و جزئیات کارگروه ها و تصمیمات اتخاذ شده تاکید کرد و گفت: مسوولان باید در هر شرایطی نسبت به انجام مسوولیت های واگذار شده با تعهد و اخلاص مردم را یاری دهند.

ˈمحمد حسین مقیمیˈ افزود: چشم امید مردم ولایت مدار به فعالیت ها و گسترش توسعه های بخش های مختلف از سوی مسوولان نظام دوخته شده و در این راستا مسوولان باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

وی بیان کرد: مصوبات و جزئیات کارگروه ها در هر شرایطی باید عملیاتی شود و مسوولان موظف هستند همه تلاش خود را برای به نتیجه رساندن این مصوبات به کار گیرند.

استاندار مرکزی ادامه داد: مسوولان دقت کنند تا وعده هایی که قابل اجرا نیست را به مردم ندهند زیرا یکی از پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید، راست گویی و درستکاری است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها