Portal_background_image

استاندار: منزل تاريخي قائم مقام فراهاني درروستاي مهرآباد بازسازي مي شود

زمانی قمی استاندار مرکزی در حاشیه بازدید از روستای مهرآباد از توابع شهرستان اراک، گفت: منزل قائم مقام فراهانی در روستای مهرآباد بازسازی می شود.

زمانی قمی استاندار مرکزی افزود: منزل قائم مقام فراهانی در روستای مهرآباد همانند منزل امیرکبیر فراهانی در روستای هزاوه بازسازی می شود.

وی ادامه داد: قائم مقام فراهانی یکی از شخصیت های بزرگ ملی ایران زمین است که به همه بشیریت، مردم کشور و استان مرکزی تعلق داشته و باید با بازسازی منزل این شخصیت تاریخی زمینه شناسایی هرچه بیشتر آن در سطح جهان و کشور فراهم شود.

استاندار مرکزی با یادآوری برخی از مشکلات روستای مهرآباد افزود: اعتبار لازم برای تعریض بخشی از جاده روستای مهر آباد و کانال کشاورزی این روستا اختصاص می یابد .

زمانی قمی گفت: همچنین حفر چاه در روستای مهرآباد توسط آب و فاضلاب روستایی مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که به قنات این روستا صدمه وارد نشود، مجوز حفر آن صادر می شود.

گفتنی است در حاشیه این بازدید دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای مهر آباد مسائل و مشکلات مهر آباد را بیان کردند و فرماندار شهرستان اراک نیز درخصوص مسائل و مشکلات این روستا مطالبی را بیان کرد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها