Portal_background_image

استاندار: ملت ايران با وحدت و انسجام توطئه ي استكبار جهاني را خنثي مي كند

آقازاده استاندار مرکزی گفت: ملت ایران اسلامی با وحدت و انسجام همچون 4 دهه گذشته سیاست های استکبار جهانی و در راس آن آمریکا را خنثی می کند .

آقازاده استاندار مرکزی ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای دانش آموز و دانشجو به ویژه شهدای 13 آبان ماه سال 57 ، گفت: اتحاد، انسجام، ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران اسلامی در طول 4 دهه گذشته  توانسته هجمه سیاست های استکبار جهانی و در راس آن آمریکا را خنثی کند .

وی افزود:  ایستادگی و مقاومت  ملت ایران در برابر دشمنان چه در زمان جنگ و چه پس آن  در محاصره های اقتصادی  کلید موفقیت و رسیدن به آرمان های والای انقلاب اسلامی بوده است .

استاندار مرکزی ادامه داد: هیات های زیادی در آمریکا  حاکم بوده اند که هیچکدام بر دیگری برتری نداشته و فقط در ضربه زدن به جمهوری اسلامی شیوه های متفاوتی را در پیش گرفتند و هدف آنان تخریب انقلاب اسلامی و در نهایت مردم ایران بوده  است که بارها در اظهارات سیاستمداران  آمریکا آن را شاهد بوده ایم.

وی ادامه داد : امروز نیز هیات حاکمه آمریکا با قرار دادن تحریم ها در بخش های مختلف اقتصادی جمهوری اسلامی اقدامی را در دستور کار قرار داده که تنها بر علیه دولت و نظام جمهوری اسلامی نیست بلکه برای کل مردم ایران است.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران همانند 40 سال گذشته این را بخوبی می داند که آمریکا هیچگاه دوست مردم ایران و ملت های منطقه نبوده است و اگر اظهار دوستی می کند صرفاً به دلیل منافع اقتصادی و نظامی است.

استاندار مرکزی ابراز کرد: یوم الله 13 آبان امسال از حساسیت بیشتری برخوردار است چرا که آمریکا زمان شروع تحریم ها را در روزی قرار داده که فریاد ملت ایران بر علیه ظلمی که در 40 سال گذشته توسط آمریکا به ایران شده ، بلند است .

وی ادامه داد: همانگونه که مسئولین و مقامات کشور بارها گفته اند آمریکا در 13 آبان چیزی برای ارائه و اعمال فشار بیشتر برای تحریم ها ندارد.

آقازاده گفت: مردم ما بخصوص جوانان و دانش آموزان با حضور پرشور و حداکثری خود در اجتماع روز استکبار ستیزی پاسخ  محکم خود را که نهی از همه توطئه های آمریکا و هم پیمانان ظالمش مانند رژیم صهیونیستی است را به گوش جهانیان خواهند رساند و بار دیگر خشم خود را از این توطئه های استکبار جهانی به منصه ظهور می رسانند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  1. مرادبیک در تاریخ

    این که می گویی ملت ایران با وحدت و انسجام توطئه استکبار را خنثی می کنند خیلی کلیشه ای شده. از شنیدنش دیگه حالمون بد میشه. یک شعار جدید انتخاب کن.

  2. سعید در تاریخ

    مردم ما بخصوص جوانان و دانش آموزان می گویند استاندار چقدر حقوق می گیرد؟ چقدر دارایی دارد و از کجا آورده؟ البته ما هم اگر جای او باشیم حتما اینطوری صحبت می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

 
 

مطالب ویژهمطالب اختصاصی
آخرین اخبار دفاتر استانداری

آخرین اخبار بخشداری ها